logo

Впровадження електронного квитка – покращить якість пасажирських перевезень в громадському транспорті

Днями, відбулась робоча поїздка у місто Луцьк заступника міського голови Юрія Кузнюка, працівників відділу ЖКГ та комунальної власності Дмитра Гаврилюка, Сергія Ковальчука та директора КП КМР «Костопількомунсервіс» Ігоря Онищука, для вивчення досвіду впровадження електронного квитка в міському транспорті зазначеної громади.
Адже саме на території міста Луцьк,вже не один рік ефективно працює автоматизована система обліку оплати проїзду. Вивчення зазначеного досвіду допоможе запровадити електронний квиток в міському транспорті міста Костопіль .
Електронний квиток в міському транспорті дасть можливість пасажирам розраховуватись банківською карткою (в т.ч. безконтактною), пристроєм який підтримує технологію NFC, транспортною карткою, мобільним додатком, а перевізнику дозволить проводити чіткий облік пасажиропотокута отримувати прозору плату за проїзд.
 Мешканці нашої громади, які мають право на пільговий проїзд, отримають можливість проїзду без обмежень, щодо визначеної кількості місць в транспортному засобі. Необхідність введення місячного електронного квитка вивчатиметься додатково.
22 вересня керівництво організації «СityCard» провело зустрічний виїзд до Костопільської громади, для вивчення діяльності нашого підприємства у сфері міського пасажирського перевезення. Гості приємно здивовані високим рівнем перевезень в пасажирському транспорті  громади і побажали костопільчанам подальшого розвитку та успіхів!