logo

ВІЙНА В ОДНАКОВІЙ МІРІ ОБКЛАДАЄ ДАНИНОЮ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК. АЛЕ З ОДНИХ СТЯГАЄ КРОВ, А З ІНШИХ - СЛЬОЗИ

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою пам’яттю стрілка-зенітника Олександра СТЕЦЮКА, котрий народився 30 березня 1985 року в селі Великий Стидин на Костопільщині. Наш земляк загинув під час виконання бойового завдання 17 вересня 2022 року неподалік села Опитне Покровського району Донецької області. Він добровольцем пішов боронити українську землю на початку широкомасштабного вторгнення русні. Відійшов у засвіти чудовий сім’янин, батько двох дітей. Усі сльози виплакали уже його мама та дружина. Війна продовжує вперто обирати найкращих. Непоправне горе втрат породжує розпач, яка переходить у зовсім неприсущу нам ненависть, рясно политу людською кров’ю і сльозами. Хоча сльози - це теж кров. Тільки з душі, тому такі прозорі й чисті. Сьогодні Оленксандра урочисто поховали у рідному селі.
Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!