logo

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ВИНИКЛА ГОСТРА ПОТРЕБА В ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

В Україні енергетична тривога. Російські загарбники зосередилися на знищенні об'єктів енергетичної інфраструктури нашої країни. Намагаються викликати паніку, паралізувати міста під час опалювального сезону.

Та їм це не вдасться, якщо ми з особливою відповідальністю підійдемо до споживання електроенергії. До цього українців закликають на всіх рівнях.

Крім графіків погодинних відключень, допомогти збалансувати енергосистему країни допоможе самостійне зниження електроспоживання в години максимального навантаження. Це період з 08.00 до 11.00 та з 17.00 до 22.00.

Чим більше електроенергії зекономимо, тим менше буде відключень!

У години пік не вмикайте, будь ласка, енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, посудомийні та пральні машини.

Звертаємося до бізнесу з проханням долучитися до свідомого споживання й у зазначений період, з 17 до 22 години, вимикати зовнішню світлову електрорекламу, вивіски, зовнішнє освітлення фасадів офісів, ресторанів, кафе, торгових закладів, яскраве освітлення вітрин та інші енерговитратні прилади. Такий відповідальний підхід дозволить мінімізувати застосування графіків відключення

Це найкраща підтримка енергетикам, котрі в режимі 24/7 роблять усе можливе, аби у кожній домівці було світло.

Тотальна економія - саме те, чим кожен з нас може допомогти країні вистояти.

Разом ми наближаємо нашу перемогу. Тримаймо енергетичний фронт! Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку.