logo

У День Гідності та Свободи біля Меморіалу "Герої не вмирають" вшанували їх пам′ять

 
 21 листопада 2022року, біля Меморіалу «Герої не вмирають» у Костополі пройшов захід до Дня Гідності та Свободи. Незламні та нескорені... Саме такими українці постали перед світом під час революції Гідності, саме такими вони є і сьогодні на 271 день війни, боротьби  за незалежність, за вільне майбутнє.
З промовами до присутніх звернулись дружина загиблого Героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка, Вікторія Опанасюк та заступник міського голови Сергій Герук. Вони наголосили на тому, що сьогодні українці вкотре на полі бою змушені відстоювати свою свободу, виборювати право обирати своє майбутнє, право на життя у вільній країні. Нажаль, у цій боротьбі Костопільщина втратила Героїв, які стали на захист рідної землі.
Підполковник Андрій Купчак вручив матері Героя Софії Іванівні Рудик нагороду її сина Володимира Рудика - орден «За Мужність» ІІІ ступеня посмертно.
Учасники Народного віча поіменно згадали загиблих під час Революції Гідності,  АТО та повномасштабного вторгнення російського аресора  воїнів –земляків та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. До Меморіалу було покладено квіти, а солісти Центру культури і дозвілля виконали патріотичну пісню «Біля Тополі».
Завершився захід Державним Гімном України і вірою в Перемогу над агресором!