Костопільські волейболістки - бронзові призери чемпіонату області!

УпродовждвохднівКостопільськагромадавпершецьогорокуприймалаофіційнийчемпіонатРівненськоїобластізволейболусереддівчат 2006 р.нтамолодшихНа 3-охмайданчиках (КостопільськаДЮСШобласнийспортивнийліцейтаКостопільськийліцей 6) відбулисягруповізустрічіміж 10-макомандами.
УпідсумкувихованкиКостопільськоїДЮСШ (тренер Вікторія Артюх)вибороли 3-тємісце.УфіналізустрілисяволейболісткиДЮСШ 4 мРівнетаДубенськоїДЮСШЧемпіонами Рівненщини 2022 року стали дубенчанки .
Ще 2 нагороди здобули костопільчанки: кращим пасуючим турніру визнано Вавренчук Вероніку, а MVP турніру - Хом'як Марію.
9-11 грудня Костопільська міська громада прийматиме ще один маштабний турнір: чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2008 р.н. та молодших.