Костопільська громада передала військовим квадрокоптер

Обладнання придбали за кошти місцевого бюджету. Квадрокоптер DJL Mavic 3 передали бійцям Окремого центру спеціальних операцій «Захід» Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Військові подякували всім, хто долучився. Сьогодні тривають бої, тож використання сучасних засобів аеророзвідки має надважливе значення для успішного виконання завдань. Сподіваємося, це підсилить підрозділи.

Загалом,  від Костопільської територіальної громади вже було передано три монокуляра Pulsar AXION XM30F для військових частин А2390, А0532, другому відділу рівненського районного ТЦКСП та квадрокоптер DJL Mavic 3 для військової частини А1788. У всіх частинах проходять службу хлопці Костопільської територіальної громади.

Крім того, комунікація йде по всім напрямкам. Це і гуманітарна допомога, і придбання обладнання для військових, і розміщення підрозділів, і надання будівельних матеріалів, тощо. Головне, що військові відчувають допомогу. А це означає, що всі ми працюємо на перемогу.

IMG-0fea5f63e052bda44dc99e7419ef3cdc-V.jpg