logo

Енергоефективність та теплі оселі для містян: результати впровадження програми «Енергодім»

Два будинки у Костополі взяли участь у програмі «Енергодім». Йдеться про Фабричну, 3 та Грушевського, 33. Із залученням співфінансування ОСББ провели заміну покриття даху з утепленням, а також утеплили будівлю пінополістерольними плитами.

Це не єдині ОСББ, які беруть участь у програмі. На разі триває підготовка документації для участі інших будинків у програмі від Фонду енергоефективності. Його технічний директор Ігор Кречкевич поспілкувався із в.о. міського голови Давидом Дідухом.

"Участь у програмі дозволить зменшити рахунки за комунальні послуги, а також поліпшити зовнішній вигляд будівель. Можна модернізувати будинок та отримати відшкодування до 70% за роботи, матеріали та обладнання", - зазначає технічний директор Фонду енергоефективності Ігор Кречкевич.

"Енергодім" — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Таку ініціативу підтримує і в.о. міського голови Давид Дідух:

"Неодноразово спілкувався із проактивними та відповідальними мешканцями громади, які готові залучитися підтримкою міської влади та профільних відділів, аби разом втілювати в життя енергоефективні рішення"

Це не єдиний приклад співпраці та порозуміння ОСББ та міської влади. Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності розробив Програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів на період 2021-2023 років. Як зазначає начальник відділу Віталій Повх, у 2021 році відшкодовано по програмі 82 900 гривень, а у 2022 році – 41 600 гривень.

Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради