Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік)

 

 

СПИСОК

громадян які перебувають на квартирному обліку

у загальній черзі

№ п\п

Прізвище, ім’я та по батькові

Дата і номер рішення виконкому про включення на облік

Дата включення до списку першочерговиків

1

2

3

4

  1.  

Борейчук Євстафій  Андрійович

№ 84 від 26.03.1974р.

Багатодітна сім’я

07.07.1977

  1.  

Рижа Галина Василівна

№ 202 від 03.06.1975р.

Багатодітна сім’я

03.08.1980

  1.  

Гуріна Надія Леонтіївна

№67 від 16.02.1978 р.

Будинок аварійний

15.02.1990

  1.  

Мечкало Микола Іванович

№ 14 від 11.01.1979 р.

Будинок ветхий

18.08.1988

  1.  

Єгоров Олександр Васильович

№ 80 від 27.03.1979 р.

 
  1.  

Левчук Валентина Євстафіївна

13.12.1979

(Протокол №5 від 07.01.1980 року)

 
  1.  

Тиндюк Микола Антонович

10.03.1980 р.

(Протокол №7 від 7.03.1980 р.)

 
  1.  

Кравчук Василь Іванович

18.04.1980 р.

(Протокол №9 від 15.05.1980 р.)

 
  1.  

Остапчук Галина Василівна

25.06.1980 р.

(Протокол № 13 від 25.06.1980 р.)

 
  1.  

Молошик Андрій Анатолійович

07.07.1980

(Протокол №11 від 16.07.1980 р.)

 
  1.  

Холод Олег Вікторович

07.07.1980

(Протокол №11 від 16.07.1980 р.)

УБД (АТО)

19.05.2015

  1.  

Козачок Сергій Мефодійович

07.07.1980

(Протокол №11 від 16.07.1980 р.)

 
  1.  

Михайлечко Надія Іванівна

№ 202 від 15.07.1980р.

Будинок ветхий

18.12.1986р.

  1.  

Брийовська (Крат) Зінаїда Василівна

№ 287 від 16.09.1980р.

Багатодітна сім’я

16.09.1980р.

  1.  

Удодік Антон Микитович

№ 10 від 26.09.1980р.

Будинок ветхий

16.11.1989

  1.  

Корнійчук Володимир

11.11.1980 р.

(Протокол №21 від 19.01.1981 р.)

 
  1.  

Звіздецький Микола Андрійович

17.11.1980 р.

(Протокол №16 від 08.12.1980 р.)

Багатодітна сім’я

08.08.1986 р

  1.  

Стрельбіцький Петро Андрійович

19.11.1980 р.

(Протокол № 16

Від 08.12.1980 р.)

 
  1.  

Ремез Софія Йосипівна

21.01.1981 р.

(протокол №18

від 9.02.1981 р.)

Викладач

10.02.2010

  1.  

Кривульський Володимир Аполінарійович

11.02.1981 р.

(протокол №18

від 9.02.1981 р.)

 
  1.  

Мілейко Галина Юхимівна

03.04.1981 р.

(Протокол №21 від 03.04.1981 р.)

 
  1.  

Поліщук Валерій Костянтинович

08.07.1981 р.

(Протокол №24 від 08.07.1981 р.)

 
  1.  

Гуріна Валентина Олексіївна

08.07.1981 р.

(Протокол №24 від 08.07.1981 р.)

 
  1.  

Ярмак Анатолій Миколайович

08.07.1981 р.

(Протокол №24 від 08.07.1981 р.)

 
  1.  

Пастернак Володимир Філаретович

03.09.1981

 
  1.  

Кучерук Наталія Степанівна

03.12.1981

Багатодітна сім'я

10.041999 р.

  1.  

Климович Євгеній Миколайович

15.12.1981 р.

(Протокол №3 від 15.12.1981 р.)

 
  1.  

Авдимірець Валерій Федорович

10.02.1982 р.

(Протокол №

 Від 10.02.1982 р.)

Багатодітна сім’я

02.04.1997

  1.  

Фінчук Валентин Федотович

10.02.1982 р.

(Протокол №5 від 10.02.1982 р.)

 
  1.  

Коваль Руслан Олександрович

№ 40 від 16.02.1982р.

(Перереєстровано ріш. № 69 від 28.01.2010 р.)

 
  1.  

Вознюк Володимир Федорович

09.03.1982 р.

(Протокол №6 від 09.03.1982 р.)

Багатодітна сім’я

18.02.1991

  1.  

Моторко Надія Анатоліївна

09.03.1982 р.

(Протокол №6 від 09.03.1982 р.)

Багатодітна сім’я

05.04.1983

  1.  

Галицька-Лахман Людмила Павлівна

№78 від

19.03.1982 р.

 
  1.  

Мулько Олег Петрович

№ 94 від 19.03.1982р.

Ветхий будинок

15.08.1985

  1.  

Пастушок Олександр Васильович

20.05.1982 р.

(Протокол №7 від 20.05.1982 р.)

 
  1.  

Пастухова Надія Іпполітівна

Протокол №9 від 09.06.1982 р.

 
  1.  

Вдовиченко Ольга Лукашівна

Протокол №9 від 09.06.1982 р.

 
  1.  

Осипчук Галина Василівна

№ 8 від 25.06.1982р.

 
  1.  

Семенюк Віра Іванівна

08.07.1982 р.

(Протокл №10 від 8.07.1982 р.)

 
  1.  

Марчук Станіслав Петрович

№ 272 від 29.07.1982р.

 
  1.  

Данильчук Валентина Панасівна

Протокол від 09.08.1982 р.

 
  1.  

Головчак Тамара Ананіївна

Протокол від 09.08.1982 р.

Багатодітна сім’я

29.02.1996

  1.  

Кричильський Олександр Леонідович

№ 341

від 21.09.1982 р.

 
  1.  

Петренчук Віктор Дмитрович

09.1982

 
  1.  

Ліщенко Раїса Андріївна

№ 417

від 25.11.1982 р.

 
  1.  

Депутат Раїса Володимирівна

Протокол №14 від 22.11.1982 р.

Багатодітна сім’я

30.04. 1985 р.

  1.  

Лукомська Людмила Ананіївна

01.12.1982

 
  1.  

Компанець (Стецюк) Тамара Мелентіївна

Протокол №19 від 08.02.1983 року

Багатодітна сім’я

19.04.1999

  1.  

Фурманець Валентина Володимирівна

Протокол №19 від 08.02.1983 року

Багатодітна сім’я

14.07.1988

  1.  

Вєтрова Євгенія Євстафіївна

Протокол №18 від 03.03.1983 р.

 
  1.  

Кусік Надія Федорівна

Протокол №18 від 03.03.1983 р.

 
  1.  

Веремчук Марія Олександрівна

№ 105 від 17.03.1983р.

 
  1.  

Войтович Сергій Флорович

23.03.1983р.

 
  1.  

Ільчук Олександр Віталійович

Протокол №19 від 05.04.1983 р.

Багатодітна сім’я

29.11.1989

  1.  

Шевчук Сергій Леонідович

Протокол №19 від 05.04.1983 р.

 
  1.  

Данильчук Тетяна Анатоліївна

№ 166 від 21.04.1983р.

 
  1.  

Сніжко Лідія Сезонівна

Протокол №22 від 09.06.1983 р.

 
  1.  

Шамбір Анатолій Агейович

09.06.1983 р.

(Протокол №22 від 09.06.1983 р.)

 
  1.  

Васильчук Анастасія Михайлівна

№ 255 від 16.06.1983 р.

Будинок ветхий

21.11.1979

  1.  

Вороная Марія Олександрівна

08.07.1983

 
  1.  

Кириченко Галина Василівна

Протокол №24 від 08.07.1983 року

Вчитель

08.07.1983

  1.  

Дзюбук Валентина Петрівна

08.07.1983

Багатодітна сім’я

(2000 р.)

  1.  

Семенюк Анатолій Володимирович

Протокол №24 від 08.07.1983 р.

 
  1.  

Тищишин Лариса Миколаївна

Протокол №24 від 08.07.1983 року

Багатодітна сім’я

(Протокол №8 від 11.05.1990 року)

  1.  

Рабієв Холмурад Наімович

№ 284 від 21.07.1983р.

Багатодітна сім’я

Будинок ветхий

16.05.1988

  1.  

Косянець М. Є.

№313 від

18.08.1983р.

 
  1.  

Малиш Раїса Сильвестрівна

№ 9 від 26.08.1983р.

 
  1.  

Сущик Оксана Пилипівна

16.09.1983

 
  1.  

Серко Віктор Володимирович

№ 381 від 16.09.1983р.

 
  1.  

Серко Микола Вікторович

№ 381 від 16.09.1983р.

УБД (АТО)

19.05.2015

  1.  

Сикерицька Софія Олексіївна

№ 385 від 16.09.1983р.

 
  1.  

Снітчук Євгенія Олександрівна

04.11.1983

Багатодітна сім’я

14.12.1990

  1.  

Євстропов Віктор Германович

Протокол №30 від 04.11.1983 р.

 
  1.  

Гризовський Іван Степанович

21.11.1983

 
  1.  

Жданюк Микола Федорович

Протокол №31 від 21.11.1983 р.

Заключення ЛКК

27.08.1996

  1.  

Гавриленко Раїса Ігнатівна

Протокол №31 від 21.11.83 року

 
  1.  

Глущенко (Захарчук) Ніна Михайлівна

Постанова правління Костопільської райспоживспілки № 50 від 23.11.1983р.

 
  1.  

Киріша (Кладько) Валентина Степанівна

№ 500 від 15.12.1983р.

Будинок ветхий

18.08.1988

  1.  

Сумцова Валентина Миколаївна

20.12.1983 р. (№ 605

від 22.11.1991 р.)

 
  1.  

Наумець Тамара Володимирівна

02.84

 
  1.  

Тиха Олена Іванівна

02.84

 
  1.  

Бадинська Ніна Анатоліївна

02.84

Багатодітна сім’я

№24 7.01.86

  1.  

Банацька Лариса Михайлівна

02.84

 
  1.  

Литвин Валентина Герасимівна

№ 88 від 16.03.1984р.

 
  1.  

Трофімчук Михайло Данилович 

№ 88 від 16.03.1984р.

№ 88 від 16.03.1984р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Пініщук Володимир Васильович

№ 95 від 16.03.1984р.

 
  1.  

Кусік (Улянчук) Ольга Іванівна

№95 від 16.03.1984 р.

 
  1.  

Дудчик Тамара Григорівна

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

 
  1.  

Герасимчук Володимир Маркович

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

Багатодітна сім’я

(Протокол №73 від 07.04.1994 р.)

  1.  

Борищук Тамара Євгеніївна

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

 
  1.  

Дацюк Катерина Михайлівна

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

 
  1.  

Пилипака Андрій Миколайович

Виписка з протоколу №36 від 24.04.1984 року

 
  1.  

Кравчук Любов Михайлівна

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

 
  1.  

Чепурко (Бугай) Марія Михайлівна

Протокол №36 від 24.04.1984 р.

 
  1.  

Кальчук (Коваль) Ніна Петрівна

№ 123 від 19.04.1984р.

 
  1.  

Середа-Мартинюк Марія Мефодіївна

№ 123 від 19.04.1984р.

 
  1.  

Осійчук Галина Федорівна

№ 231 від 21.06.1984р.

 
  1.  

Рудика Валентина Іванівна

№ 10 від 24.07.1984р.

 
  1.  

Кравчук Людмила Петрівна

№ 361 від 20.09.1984р.

 
  1.  

Степанюк Тамара Миколаївна

№ 426 від 15.11.1984 р.

 
  1.  

Рудіон Марія Прокопівна

Протокол №2 від 24.11.1984 р.

Багатодітна сімя

(Протокол №15 від 26.07.1985 р.)

  1.  

Чуприна Марія Валентинівна

Протокол №3

від 10.12.1984 року

 
  1.  

Мельник Галина Іванівна

№ 14 від 23.12.1984

 
  1.  

Линка Василь Григорович

Протокол №5 від 31.01.1985 р.

(об.с. розділено – ріш. №431 від 13.05.2010 р.)

 
  1.  

Линка Марія Петрівна

Протокол №5 від 31.01.1985 р.

(об.с. розділено – ріш. №431 від 13.05.2010 р.)

Викладач проф. тех. навчального закладу

з 16.01.2009 р.

  1.  

Яковчук Леонтій Андрійович

Виписка з протоколу №7 від 04.03.1985 року

 
  1.  

Корнійчук Юрій Гнатович

Протокол №7 04.03.1985

№145 від 28.03.2013 (розподіл)

  1.  

Корнійчук Світлана Іванівна

Протокол №7 04.03.1985

№145 від 28.03.2013 (розподіл)

  1.  

Гаврилюк Галина Йосипівна

Протокол №7 04.03.1985

 
  1.  

Серган Зоя Іванівна

Протокол №7 04.03.1985

 
  1.  

Оліщук Марія Антонівна

№ 59 від 21.03.1985р.

Вчитель

(інвалід ІІ групи з/з, учасник війни)

  1.  

Потапчук Валентина Костянтинівна

№ 59 від 21.03.1985р.

Вчитель

  1.  

Мокров Олександр Сергійович

№ 59 від 21.03.1985р.

(перереєстровано з Мокрової М.І.

№385 від 24.09.2015)

будинок ветхий

  1.  

Руденко Галина Арсентіївна

№ 100 від 28.03.1985р.

багатодітна сім’я

  1.  

Правосуд Ніна Василівна

Протокол №10 від 30.04.1985 р.

Молодий спеціаліст

Пр. №11

  1.  

Кожарко Валентина Генадіївна

№ 256 від 15.03.1985 р.

 
  1.  

Кравець Лілія Карпівна

№ 256 від 15.03.1985 р.

 
  1.  

Мельничук Галина Минівна

№16 від 09.08.1985

 
  1.  

Шевчук Василь Іванович

№19 від 09.10.1985

 
  1.  

Савчук Іван Володимирович

Протокол №24 від 07.01.1986 р.

 
  1.  

Мельник Галина Василівна

№26 24.02.1986

 
  1.  

Челик Людмила Михайлівна

№26 24.02.1986

Одинока мати

  1.  

Черевко Неоніла Петрівна

№26 24.02.1986

 
  1.  

Лесько (Клебан) Ніна Михайлівна

№ 110 від 20.03.1986 р.

 
  1.  

Кошка Павло Васильович

04.04.1986 р.

 
  1.  

Кухарець Станіслав Володимирович

№29 30.04.86

Молодий спеціаліст

  1.  

Семещук Катерина Григорівна

№ 226 від 16.07.1986 р.

№ 672 від 26.08.2003 р.

Інвалід І група

  1.  

Дуднікова Марія Іванівна

№ 226 від 16.07.1986 р.

 
  1.  

Нагорнюк Валерій Миколайович

№33 30.07.86

 
  1.  

Фурманчук Людмила Станіславівна

№34 08.08.86

Мати одиначка

  1.  

Вакуленко Світлана Миколаївна

04.09.1986

(перереєстровано з чоловіка №258 від 05.07.2018)

 
  1.  

Гоч Микола Васильович

№4 17.09.86

 
  1.  

Шевцова Галина Олександрівна

№ 342 від 26.11.1986 р.

Багатодітна сім я

  1.  

Пінчук Микола Костянтинович

№ 342 від 26.11.1986 р.

 
  1.  

Кордиш Катерина Прокопівна

Протокол №5 від 10.12.1986 р.

(рішення Виконкому №210 від 23.02.2010 р.)

 
  1.  

Варжель Юрій Олександрович

№8 09.02.1987

Учасник ВВВ

  1.  

Карпенюк Валентина Федорівна

№8 09.02.1987

Багатодітна сімя

  1.  

Гончарук Любов Мефодіївна

№ 77 від 19.03.1987 р.

 
  1.  

Соломай Наталія Зосимівна

№10 10.04.1987

 
  1.  

Онищук Володимир Іванович

№10 10.04.1987

 
  1.  

Богомолова Наталія Федорівна

№12 20.05.1987

 
  1.  

Ковтко Галина Іванівна

№12 20.05.1987

 
  1.  

Чеховська Марія Георгіївна

№ 134 від 21.05.1987

Батодітна сім’я

  1.  

Картапов Павло Ревович

№ 134 від 21.05.1987

 
  1.  

Мигловець Олександр Андрійович

№ 134 від 21.05.1987

Багатодітна сім’я з 07.1989 р.

  1.  

Лукомський Микола Никанорович

№14 30.06.1986

 
  1.  

Степанюк Ніна Михайлівна

№14 30.06.1986

Багатодітна сім’я

  1.  

Скоропад Василь Миколайович

№ 195 від 16.07.1987 р.

 
  1.  

Корнійчук Галина Володимирівна

№ 195 від 16.07.1987 р.

 
  1.  

Стрельчук Раїса Іванівна

№ 195 від 16.07.1987 р.

 
  1.  

Потапчук Г.Ю 

№ 229 від 20.07.1987 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Ветров Микола Євдокимович

№17 09.09.1987

 
  1.  

Ніколюк Олег Іванович

№17 09.09.1987

 
  1.  

Стасюк Ольга Зіновіївна

Протокол №19 від 09.10.1987 р.

(рішення виконкому №660 від 27.10.2009 р.)

 
  1.  

Рокунь Міля Антонівна

№298 від 19.11.1987 р.

(чергу розділено №154 від 10.02.2010 р.)

 
  1.  

Рокунь Іван Григорович

№298 від 19.11.1987 р.

(чергу розділено №154 від 10.02.2010 р.)

УБД

  1.  

Трофимчук Марія Петрівна

Протокол №22 від 22.11.1987 р.

 
  1.  

Фролов Юрій Борисович

№ 334 від 17.12.1987 р.

 
  1.  

Омелянчук (Скороход) Лариса Іванівна

№ 335 від 17.12.1987 р.

 
  1.  

Корнєєв Анатолій Олексійович

№335 від 17.12 1987 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Шурпик Світлана Вікторівна

Протокол №22 від 22.12.1987 р.

(рішення виконкому №660 від 27.10.2009 р.)

 
  1.  

Харчук Світлана Степанівна

Протокол №22 від 22.12.1987 р.

Діти-близнюки

  1.  

Дзюбук Валентина Матвіївна

№23 08.01.88

 
  1.  

Залужна Людмила Григорівна

№ 35 від 18.02.1988 р.

Інвалід ІІ групи

  1.  

Яковець Іван Володимирович

№ 72 від 17.03.1988 р.

Учасник бойових дій.

  1.  

Стецюк С.О.

№ 72 від 17.03.1988 р.

 
  1.  

Бойко Олександр Вікторович

№152 від 19.05.1988 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Моцик Тетяна Вікторівна

№212 від 14.07.1988 р.

(перереєстровано з Моцика В.Д. - №294 від 24.03.2010 р.)

Багатодітна сім’я

  1.  

Михалицька Анастасія Григорівна

№ 212 від 14.07.1988 р.

 
  1.  

Дмитрук Людмила Степанівна

№ 212 від 14.07.1988 р.

 
  1.  

Кальчук Людмила Антонівна

№ 212 від 14.07.1988 р.

 
  1.  

Федусь Валентина Калениківна

№33 10.08.1988

Багатодітна сімя

  1.  

Корольчук Іван Іванович

№33 10.08.1988

Інвалід ІІ групи РА–ВВв

  1.  

Кіриша Валентина Іванівна

№13 06.10.1988

 
  1.  

Зезюліна Раїса Василівна

№13 06.10.1988

 
  1.  

Харчук Петро Федорович

19.09.1988

(№ 567

від 25.10.1991 р.)

 
  1.  

Меленчук Леся Тарасівна

Протокол №37 від 03.11.1988 р.

Ветхий фонд

(Протокол №45 від 16.11.1992 р.)

  1.  

Ковальчук Ніна Архипівна

22.12.1988

 
  1.  

Романчук Неля Іванівна

22.12.1988

 
  1.  

Вдовиченко Надія Федорівна

№39 09.01.1989

 
  1.  

Федорович Світлана Степанівна

   
  1.  

Переходько Раїса Костянтинівна

№ 40 від 21.02.1989р.

 
  1.  

Корзун Георгій Андрійович

№ 40 від 21.02.1989р.

 
  1.  

Чабан Євгенія Андріївна

23.03.1989 р

Інвалід ІІ групи заг/затвор.

  1.  

Ващик Василь Миколайович

23.03.1989 р

Будинок ветхий

  1.  

Кіптель Валентина Романівна

23.03.1989 р

 
  1.  

Колошва Сергій Ростиславович

23.03.1989 р

Багатодітна сім’я

  1.  

Зибіна Тамара Миколаївна

23.03.1989 р

 
  1.  

Никончук Олександр Борисович

23.03.1989 р.

(рішення №827 від 24.09.2010 р.)

 
  1.  

Ядренцев Іван Іванович

Протокол №42 від 10.04.1989 р.

(№41 від 28.01.2015 - перереєстрація)

№41 від 28.01.2015

  1.  

Шевчук Сергій Антонович

№42 10.04.1989

 
  1.  

Турчик Григорій Гуринович

№42 10.04.1989

 
  1.  

Турчик Тамара Олександрівна

№389 від 06.09.2012 (розподіл)

 
  1.  

Багній Наталія Олексіївна

№43 10.05.1989

 
  1.  

Ярошко Сергій Володимирович

№43 10.05.1989

Уч. ВВв

  1.  

Гвоздецький Василь Васильович

№160 15.06.1989

 
  1.  

Савчук Олександр Михайлович

№160 15.06.1989

 
  1.  

Воробей Євгенія Степанівна

№160 15.06.1989

 
  1.  

Зубик Катерина Іванівна

№45 10.07.1989

 
  1.  

Кокорило Олександр Васильович

№45 10.07.1989

 
  1.  

Воробець Володимир Сафронович

№ 190 від 20.07.1989р.

 
  1.  

Дубіч Олександр Миколайович

№ 190 від 20.07.1989р.

(ріш. №676 від 17.11.2009 р. - перереєстрована з Дубіч Н.Ф. )

 
  1.  

Зарічнюк Леонід Антонович

№ 190 від 20.07.1989р.

 
  1.  

Полюхович Світлана Євгенівна

№ 190 від 20.07.1989р.

 
  1.  

Кирлонару Людмила Володимирівна

№ 190 від 20.07.1989р.

 
  1.  

Ничипорук Анатолій Олексійович

№ 190 від 20.07.1989р.

 
  1.  

Мамчур Олександр Федорович

№46 10.08.1989

 
  1.  

Драка Тетяна Костянтинівна

№46 10.08.1989

 
  1.  

Тарасюк Юлія Євгенівна

№224 від 17.08.1989

(№793 від 16.12.2009 року)

 
  1.  

Жданюк Володимир Васильович

№224 від 17.08.1989

 
  1.  

Дзюбук Валерій Миколайович

№224 від 17.08.1989

 
  1.  

Тхорик Валентина Олександрівна

№290 від 19.10.1989 року

(обікову справу розділено ріш. №155 від 10.02.2010 року)

 
  1.  

Тхорик Василь Кіндратович

№290 від 19.10.1989 року

(обікову справу розділено ріш. №155 від 10.02.2010 року)

Працює в одній установі більше 20 років

(№751 від 25.08.2010 року)

  1.  

Хилько Ірина Василівна

18.10.1990

(перереєстрованоз батька

№352 від

13.09.2017)

 
  1.  

Комар Анатолій Григорович

18.10.1990

 
  1.  

Яковчук Борис Григорович

№1 04.11.1989

 
  1.  

Савенко Микола Миколайович

 29.11.1989 р.

(Протокол №2 від 29.11.1989 р.)

 
  1.  

Вознюк Віктор Михайлович

№3 12.12.89

 
  1.  

Висоцька (Снітко) Людмила Опанасівна

№ 347 від 15.12.1989р.

 
  1.  

Буток Катерина Василівна

№ 347 від 15.12.1989р.

 
  1.  

Васильчук Володимир Миколайович

№ 347 від 15.12.1989р.

 
  1.  

Калішевич Віктор Володимирович

№ 347 від 15.12.1989р.

 
  1.  

Коцька Галина Павлівна

№4 09.01.1990

 
  1.  

Рибачук Тетяна Олексіївна

№4 09.01.1990

 
  1.  

Цимбалюк Валентина Анатоліївна

№4 09.01.1990

 
  1.  

Мельничук Анатолій Володимирович

№ 54 від 01.02.1990р.

 
  1.  

Парфенюк – Давидчук Тетяна Федотівна

№ 54 від 01.02.1990р.

Вчитель

  1.  

Таланова Ніна Іванівна

№ 54 від 01.02.1990р.

 
  1.  

Проданова Галина Аркадіївна

№5 09.02.1990

 
  1.  

Торчило Віталій Петрович

№5 09.02.90

 
  1.  

Шевчук Зінаїда Іванівна

№5 09.02.90

 
  1.  

Левчик Володимир Олександрович

№5 09.02.90

 
  1.  

Карпук Сергій Іларіонович

09.02.1990 р.

(рішення №815 від 24.09.2010 р.)

 
  1.  

Сідей Ніна Станіславівна

№6 07.03.90

 
  1.  

Захожий Сергій Сидорович

№7 10.04.90

 
  1.  

Фесюк Ольга Борисівна

Протокол №7 від 10.04.1990 р.

 
  1.  

Луцовят Володимир Йосипович

№ 113 від 12.04.1990 р.

 
  1.  

Стахнюк Юрій Сергійович

№ 113 від 12.04.1990 р.

 
  1.  

Савицька Валентина Анатоліївна

№ 113 від 12.04.1990 р.

 
  1.  

Риштий Валентина Сергіївна

№ 113 від 12.04.1990 р.

 
  1.  

Чернецька Наталія Василівна

№ 113 від 12.04.1990 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Дідовець Василь Лукашович

12.04.1990

(№414 від 21.06.2011 – поновлення)

Багатодітна сім’я

  1.  

Петренчук Юрій Васильович

№ 148 від 17.05.1990

 
  1.  

Боришкевич Лідія Захарівна

№10 11.06.90

 
  1.  

Ковальчук Галина Миколаївна

№10 11.06.90

 
  1.  

Талащук Валентина Василівна

№ 164 від 21.06.1990 р.

 
  1.  

Баглай Людмила Василівна 

Протокол №13 від 15.08.1990 р.

 
  1.  

Шутько Микола Миколайович

Протокол №13 від 15.08.1990 р.

 
  1.  

Боровець Галина Федорівна

№13 15.08.90

 
  1.  

Ковач Ніна Іванівна

№13 15.08.90

 
  1.  

Петрина Оксана Миколаївна

   
  1.  

Дербеньова Маіна Адамівна

№ 293 від 16.08.1990 р.

Першочергова з 03.10.2001 року, сім’я виховує дитину-інваліда

(рішення виконкому №92 від 28.01.2010 р.)

  1.  

Семенюк Ніна Павлівна

№ 281 від 16.08.1990р.

Будинок ветхий 82,3 % зносу

  1.  

Колошва Василь Федорович

№ 288 від16.08.1990 р.

 
  1.  

Коломієць Тетяна Степанівна

№14 13.09.90

 
  1.  

Багній Інна Миколаївна

№14 13.09.90

 
  1.  

Драганчук Раїса Петрівна

Протокол №14  15.09.1990 р.

(рішення виконкому №312 від 24.03.2010 р.)

 
  1.  

Снітко Анатолій Миколайович

№ 343 від 20.09.1990 р

 
  1.  

Миронова Єлізавета Іванівна

Протокол №15 від 15.10.1990 р.

Багатодітна сім’я (Протокол № 16 від 02.04.1997 р.)

  1.  

Дербак (Зубарец) Тетяна Іванівна

№15 15.10.90

 
  1.  

Шевчук Алла Антоніївна

№15 15.10.90

 
  1.  

Шиловець Валентина Іванівна

№ 377 від 18.10.1990 р.

Будинок ветхий, багатодітна сім’я

  1.  

(Борейчук) Семенюк Оксана Петрівна

№ 381 від 18.10.1990 р.

 
  1.  

Новак Тетяна Іванівна

№ 379 від 18.10.1990 р.

Інвалід ІІ групи

  1.  

Барабаш Олександр Володимирович

Протокол №16 від 14.11.1990 р.

(рішення виконкому №660 від 27.10.2009 року)

 
  1.  

Корнійчук Галина Віталіївна

14.11.1990 р.

(протокол 16 від 14.11.1990 року)

 
  1.  

Левіна Валентина Ананіївна

№ 409 від 22.11.1990 р.

 
  1.  

Дідовець Світлана Валентинівна

№ 405 від 22.11.1990 р.

 
  1.  

Поліщук Тетяна Василівна

Протокол №17 вул 14.12.1990 р.

Багатодітна сім’я

(Протокол №11 від 13.12.1996 р.)

  1.  

Смірнова Галина Вікторівна

№17 14.12.90

Молодий спеціаліст

  1.  

Янковський Олексій Васильович

№ 512 від 20.12.1990 р.

 
  1.  

Поліщук Валерій Миколайович

Пр. № 18 від 27.12.1990 р.

УБД

  1.  

Демчук Василь Петрович

№ 23 від 17.01.1991 р.

 
  1.  

Мороз Юрій Олексійович

№ 50 від17.01.1991 р.

 
  1.  

Дубіч Людмила Миколаївна

№ 161 від 2.03.1991 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Цимбалюк Віктор Ростиславович

№ 22 від 15.03.1991 р.

Афганець

  1.  

Дідовець Любов Михайлівна

№ 128 від 21.03.1991 р.

 
  1.  

Войчук Микола Максимович

№ 212 від 25.04.1991 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Іванюк Анатолій Іванович

№ 211 від 25.04.1991 р.

№748 від 28.12.2011 р.

Працює в одній установі більше 20 років

  1.  

Журавель Ганна Яківна

№ 215 від 25.04.1991 р.

 
  1.  

Салій Лариса Михайлівна

№ 235 від 25.04.1991 р.

 
  1.  

Ткачук Валентина Іванівна

№24 07.05.91

 
  1.  

Регеза Людмила Адамівна

Протокол ВАТ Костопільського ДБК №26 від 11.06.1991 р.

 
  1.  

Стецюк Валерій Миколайович

№ 308 від 20.06.1991 р.

 
  1.  

Аристова Лариса Ананіївна

№ 397 від 25.07.1991 р.

Будинок ветхий

72 % зносу

  1.  

Лапюк Валентина Михайлівна

№ 386 від 25.07.1991 р.

 
  1.  

Вітковець Віктор Пилипович

№ 450 від 22.08.1991 р.

 
  1.  

Шклярук Віктор Васильович

№ 429 від 22.08.1991 р.

 
  1.  

Слюсар Антоніна Іванівна

   
  1.  

Глущенко Валентина Миколаївна

№ 521 від 18.09.1991 р.

 
  1.  

Ковальчук Галина Георгіївна

№ 558 від 25.10.1991 р.

Заключення ВКК

  1.  

Бурнос Вадим Іванович

№ 551 від 25.10.1991 р.

Заключення ВКК

  1.  

Мельник Віра Миколаївна

№ 620 від 22.11.1991 р.

 
  1.  

Мельник Віктор Олександрович

№31 від 22.11.1991

(№294

Від 26.03.2007р. - поновлено)

УБД

  1.  

Довматюк Андрій Валерійович

Протокол №31 від 22.11.1991

№665 від 27.10.20009 року

(№426 від 03.10.2013 – об’єднання)

 
  1.  

Волошина Валентина Арсентівна

№ 693 від 20.12.1991 р.

 
  1.  

Цикун Жанна Олександрівна

№ 694 від 20.12.1991 р.

 
  1.  

Ососкало Ірина Миколаївна

№ 692 від 20.12.1991 р.

 
  1.  

Дикович Валентина Федорівна

№32 25.12.91

 
  1.  

Рудика Катерина Василівна

№32 25.12.91

 
  1.  

Арсенович Валентина Іванівна

№33 17.01.92

 
  1.  

Котенко Тетяна Петрівна

№33 17.01.92

 
  1.  

Янчук Галина Дмитрівна

№34 17.01.92

 
  1.  

Смірнов Микола Олексійович

№ 22 від 23.01.1992

Заключення ВКК

  1.  

Мороз Наталія Анатоліївна

№ 25 від 23.01.1992 р.

 
  1.  

Букша Надія Сазонівна

№ 32 від 23.01.1992 р.

 
  1.  

Пінчук Валентин Станіславович

№ 97 від 21.02.1992 р.

 
  1.  

Гак Наталія Миколаївна

№ 92 від 21.02.1992 р.

 
  1.  

Кирилюк Руслана Іванівна

№35 17.03.92

 
  1.  

Рицька Валентина Олександрівна

Протокол №35 від 17.03.1992 р.

Багатодітна сім’я

(Протокол №77 від 04.07.1994 р.)

  1.  

Веремійчук Олена Дмитрівна

№35 17.03.92

 
  1.  

Струк Світлана А.

№ 197 від 20.03.1992 р.

 
  1.  

Трофимчук Галина Василівна

№ 154 від 20.03.1992 р.

 
  1.  

Вакулко-Козлюк Галина Олександрівна

№ 169 від 20.08.1992

 
  1.  

Вишніцький Богдан Ількович

№ 242 від 30.04.1992 р.

Заключення ВКК

  1.  

Тихончук Євгенія Григорівна

№39 20.05.92

 
  1.  

Корнійчук Сергій Павлович

№40 11.06.92

 
  1.  

Борейчук Василь Адамович

№40 11.06.92

 
  1.  

Семенюк Світлана Іванівна

№ 382 від 18.06.1992 р.

 
  1.  

Холод Павло Романович

№ 382 від 18.06.1992 р.

 
  1.  

Вальчинська Любов Іванівна

№41 07.07.92

 
  1.  

Ворощук Володимир Михайлович

№42 13.08.92

 
  1.  

Шурупова Ольга Володимирівна

№43 11.09.92

№290 від 24.03.2010 року

Першочергово згідно висновку ЛКК

  1.  

Літвінко Галина Йосипівна

№44 16.10.92

 
  1.  

Колошва Олена Анатоліївна

№44 16.10.92

Багатодітна сімя

  1.  

Петрик Світлана Олександрівна

№45 16.11.92

 
  1.  

Дикович Петро Васильович

№46 16.12.92

 
  1.  

Ващик Іван Іванович

№46 16.12.92

 
  1.  

Мельник Ніна Павлівна

№ 1036 від 29.12.1992р.

 
  1.  

Варениченко Олександр Михайлович

25.01.1993

 
  1.  

Ступницький Сергій Олександрович

№52 18.02.93

 
  1.  

Журавель Едуард Дмитрович

№52 18.02.93

 
  1.  

Харчук Віталій Мартинович

№53 18.02.93

 
  1.  

Дубська Любов Володимирівна

№53 18.02.93

 
  1.  

Пугачова Валентина Миколаївна

№ 180 від 25.02.1993р.

 
  1.  

Токарчук Олександр Іванович

№ 181 від 25.02.1993р.

 
  1.  

Реутова (Кручик) Людмила Адамівна

№ 183 від 25.02.1993р.

Мати-одиночка

  1.  

Мельник Михайло Савелійович

№ 184 від 25.02.1993р.

Скорочення штатів в РА

  1.  

Вариниченко Олександр Михайлович

№ 185 від 25.01.1993р.

Воїн-інтернаціоналіст

  1.  

Єремєєва Оксана Миколаївна

№59 02.07.1993

 
  1.  

Близнюк Тамара Василівна

№ 668 від 16.07.1993р.

 
  1.  

Немоловська Світлана Миколаївна

№62 01.09.93

 
  1.  

Бондар Марія Володимирівна

Протокол №67 від 20.10.1993 року

 
  1.  

Семещук Катерина Григорівна

№67 20.19.93

 
  1.  

Регеза Людмила Федорівна

 1177 від 21.12.1993р.

(перереєстровано з Краска Ф.Н. - №95 від 28.01.2010 р.)

 
  1.  

Дуць Олена Миколаївна 

№70 28.12.93

 
  1.  

Пащук Вікторія Михайлівна

Протокол №70 від 28.12.1993 р.

Одинока мати

(Протокол №70 від 28.12.1993 р.)

  1.  

Теплюк Наталія Михайлівна

№70 28.12.93

 
  1.  

Васильчук Ольга Дмитрівна

№ 31 від 25.01.1994р.

№ 31 від 25.01.1994р.

  1.  

Крищук Надія Іванівна

№ 33 від 25.01.1994р.

№ 33 від 25.01.1994р. (Багатодітна сім’я)

  1.  

Юрчик Микола Корнійович

№ 128 від 22.02.1994р.

 
  1.  

Монастирська Галина Остапівна

№72 31.03.94

 
  1.  

Пузирко Ганна Михайлівна

04.04.1994 р.

(поновлена ріш. № 131 від 24.02.2006 р.)

 
  1.  

Баглай Віктор Іванович

№73 07.04.94

 
  1.  

Клебан Ірина Миколаївна

№ 339 від 27.05.1994р.

 
  1.  

Гаврилюк Тетяна Олександрівна

№ 340 від 27.05.1994р.

 
  1.  

Токарчук Лариса Володимирівна

№74 09.06.94

Мол спеціаліст

  1.  

Дмитринський Анатолій Іванович

№ 376 від 16.06.1994р.

 
  1.  

Кухарчук Віктор Васильович

№ 377 від 16.06.1994р.

 
  1.  

Алексійчук Сергій Дмитрович

№ 379 від 16.06.1994р.

 
  1.  

Захожий Андрій Адамович

№76 22.06.94

 
  1.  

Коленець Лілія Миколаївна

№ 432 від 24.06.1994р.

 
  1.  

Дідовець Володимир Петрович

№77 04.07.94

 
  1.  

Прибильський Сергій Васильович

№78 29.07.94

 
  1.  

Волинець Надія Олексіївна

№78 29.07.94

 
  1.  

Дідух Світлана Миколаївна

№80 від 29.08.94 року

 
  1.  

Бурачинська Олена Анастасівна

№ 663 від 28.10.1994р.

 
  1.  

Гаврилюк Юлія Олександрівна

№ 718 від 25.11.1994р.

№565 від 19.12.2012 (перереєстрація)

 
  1.  

Прибега Юрій Олександрович

№84 12.12.94

 
  1.  

Бондарук Віталій Васильович

№ 68 від 23.02.1995 р.

Вчитель

  1.  

Жук Юрій Валентинович

№ 69 від 23.02.1995 р.

№ 69 від 23.02.1995 р.

(№437 від 01.12.2017)

УБД (АТО)

  1.  

Яковчук Валерій Олександрович

№57 23.02.95

 
  1.  

Кратюк Валентина Ничипорівна

№90 03.04.95

 
  1.  

Бугай Валерій Платонович

№92 04.05.95

 
  1.  

Майструк Сергій Григорович

№94 26.07.95

 
  1.  

Сущик Ольга Віталіївна

№96 14.08.95

 
  1.  

Дуць Петро Пилипович

№100 25.09.95

 
  1.  

Котелюк Тамара Іванівна

№1 13.10.95

Виховує дитину-інваліда

  1.  

Жук Людмила Іванівна

№ 470 від 25.10.1995 р.

 
  1.  

Клочковський Олег Миколайович

№3 27.11.95

 
  1.  

Дмитрієва Надія Ростиславівна

№3 27.11.95

 
  1.  

Велика Алла Іванівна

   
  1.  

Басюк Катерина Євгеніївна

№ 556 від 26.12.1995 р.

Заключення ВКК 29.11.1995

  1.  

Заверуха Наталія Петрівна

№ 557 від 26.12.1995 р.

 
  1.  

Алексійчук Ганна Павлівна

№ 11 від 29.01.1996 р.

 
  1.  

Ягнич Галина Миколаївна

№4 14.03.96

 
  1.  

Івашинюта Раїса Олексіївна

Протокол №5 від 18.04.1996 р.

 
  1.  

Богдан Василь Іванович

№10 17.10.96

 
  1.  

Воронська Галина Теодорівна

№ 476 від 31.10.1996 р.

 
  1.  

Єпік Лідія Анатоліївна

№ 511 від 27.11.1996 р.

 
  1.  

Сорока Галина Петрівна

№11 13.12.96

 
  1.  

Дашкель Ніна Сергіївна

№13 16.01.97

 
  1.  

Гривнюк Олена Миколаївна

№ 229 від 27.05.1997 р.

 
  1.  

Козакова Марина Володимирівна

№19 20.06.97

 
  1.  

Дячук Надія Андріївна

№19 20.06.97

 
  1.  

Дулік Ігор Іванович

№ 347 від 23.07.1997 р.

(об.с. розділено №291 від 24.03.2010 р.)

Вчитель

  1.  

Дулік Лілія Петрівна

№ 347 від 23.07.1997 р.

(об.с. розділено №291 від 24.03.2010 р.)

Вчитель

  1.  

Кривульська Світлана Миколаївна

№ 444 від 25.09.1997 р.

 
  1.  

Радіонова Світлана Данилівна

Протокол №18 від 17.10.1997 р.

(перереєстровано з Радіонова В.Д. - №430 від 13.05.2010 р.)

 
  1.  

Савчук Любов Василівна

№ 656 від 25.12.1997 р.

 
  1.  

Ярмольчук Вадим Борисович

№20 06.01.98

 
  1.  

Буткевич Василь Іванович

№23 27.02.98

Багатодітна сім’я

  1.  

Щербатюк Володимир Олександрович

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Демчук Генадій Олександрович

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Наумік Володимир Васильович

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Колошва Алла Володимирівна

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Шевчук Микола Миколайович

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Вітковський Руслан Григорович

№ 157 від 24.03.1998 р.

 
  1.  

Коленда Юрій Ігорович

№ 170 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Фесюк Анатолій Михайлович

№ 170 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Остапчук Сергій Євгенович

№ 170 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Скоцький Ігор Андрійович

№ 170 від 28.04.1998 р.

(перереєстровано з дружини Скоцької Л.У.)

№570 від

23.12.2015

№147 від 26.03.2014

(№570 від

23.12.2015 як УБД)

  1.  

Озарчук Сергій Степанович

№ 196 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Басюк Олександр Іванович

№ 198 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Власюк Андрій Миколайович

№ 200 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Гаврилюк (Яковенко) Людмила Іванівна

№ 216 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Коськовецька Людмила Олександрівна

№ 216 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Колюхова Світлана Василівна

№ 216 від 28.04.1998 р.

 
  1.  

Сенета Сергій Євгенович

№ 231 від 26.05.1998 р.

 
  1.  

Юрчик Сергій Петрович

№ 231 від 26.05.1998 р.

Працівник поліції

  1.  

Яковенко Валентина Іванівна

№ 231 від 26.05.1998 р.

 
  1.  

Саврук Олена Василівна

№ 270від 26.05.1998 р.

вчитель

  1.  

Гадземан Тетяна Степанівна

№ 349 від 25.06.1998 р.

вчитель

  1.  

Беляновська Наталія Миколаївна

№ 349 від 25.06.1998 р.

 
  1.  

Сучик Раїса Василівна

№ 349 від 25.06.1998 р.

 
  1.  

Шуманський Сергій Степанович

№ 461 від 18.09.1998 р.

 
  1.  

Шиловець Галина Миколаївна

№ 475 від 22.09.1998 р.

 
  1.  

Варениченко Людмила Михайлівна

№ 551 від 21.10.1998 р.

 
  1.  

Чуй Катерина Олександрівна

№ 584 від 21.10.1998 р.

 
  1.  

Чуй Роман Володимирович

№ 584 від 21.10.1998 р.

(№ 214 від 21.05.2014 – розподіл)

 
  1.  

Горошко (Ярош) Ольга Олександрівна

№ 687 від  09.12.1998 р.

 
  1.  

Філічковська Олена Юріївна

Протокол №26 від 25.12.1998 року

 
  1.  

Климчук Олена Іванівна

№ 730 від 29.12.1998 р.

 
  1.  

Виноградов Юрій Юрійович

№ 744 від 29.12.1998 р.

 
  1.  

Качан Нінель Леонідівна

№ 748 від 29.12.1998 р.

 
  1.  

Циганчук Людмила Михайлівна

№ 13 від 28.01.1999 р.

 
  1.  

Миленький Сергій Анатолійович

№ 32 від 28.01.1999 р.

 
  1.  

Мальована Зоя Володимирівна

№ 33 від 28.01.1999 р.

 
  1.  

Онищук Анатолій Миколайович

№ 105 від 25.02.1999 р. (№330 від 08.08.2013 поновлено)

 
  1.  

Жданюк Віктор Петрович

№ 106 від 25.02.1999 р.

 
  1.  

Паламарчук Марія Петрівна

№ 125 від 25.02.1999 р.

 
  1.  

Сокол Наталія Михайлівна

№28 19.04.99

 
  1.  

Чупринська Наталія Анатоліївна

№33 23.07.99

 
  1.  

Шамріна Неля Дмитрівна

№ 836 від 29.12.1999 р.

 
  1.  

Юрчик Віра Опанасівна

№ 140 від 23.02.2000 р.

 
  1.  

Крук Руслана Миколаївна

№ 693 від 13.10.2000 р.

 
  1.  

Вознюк Вадим Георгійович

№ 783 від 21.11.2000 р.

 
  1.  

Демчук Лариса Василівна

№ 784 від 21.11.2000 р.

 
  1.  

Ганський Петро Миколайович

№ 840 від 20.12.2000 р.

 
  1.  

Жулавник Марія Іванівна

№ 837 від 20.12.2000 р.

 
  1.  

Орлинський Володимир Миколайович

№ 263 від 26.03.2002 р.

Інвалід І гр.

  1.  

Захарченко Ірина Валеріївна

№ 595 від 30.07.2002 р.

 
  1.  

Гореславець Володимир Миколайович

№ 284 від 24.04.2003 р.

 
  1.  

Ткачук Василь Васильович

№ 276 від 25.03.2003 р.

 
  1.  

Балдінський Андрій Юрійович

№ 359 від 24.04.2003 р.

 
  1.  

Трофимчук Олег Володимирович

№ 320 від 24.04.2003 р.

 
  1.  

Уніч Олександр Олександрович

№ 424 від 19.06.2003 р.

 
  1.  

Тимошенко Сергій Олександрович

№ 935 від 07.11.2003 р.

 
  1.  

Лапюк Павло Петрович

№ 1003 від 27.11.2003 р.

 
  1.  

Корейко Катерина Василівна

№ 30 від 26.01.2004 р.

№146 від 26.03.2014

  1.  

Приданюк Ірина Вікторівна

№ 30 від 26.01.2004 р.

 
  1.  

Марчук Тарас Дмитрович

№152 від 16.02.2004 р.

 
  1.  

Праск Анжела Василівна

№ 217 від 26.03.2004 р.

Дит. Інвалід

  1.  

Полюхович Віталій Володимирович

№ 254 від 26.03.2004 р.

 
  1.  

Глущик Микола Петрович

№ 285 від 26.03.2004 р.

№ 285 від 26.03.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Мальчик Олександр Володимирович

№ 288 від 26.03.2004 р.

 
  1.  

Регеза Юрій Володимирович

№ 290 від 26.03.2004 р.

№ 290 від 26.03.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Лукомський Сергій Володимирович

№ 444 від 28.05.2004 р.

 
  1.  

Омелях Валерій Олегович

№ 447 від 28.05.2004 р.

 
  1.  

Василюк Сергій Вячеславович

№ 448 від 28.05.2004 р.

№ 448

від 28.05.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Гришко Олександр Анатолійович

№493 Від 25.06.2004

№493 Від 25.06.2004

Працівник поліції

  1.  

Корольчук Тетяна Петрівна

№ 572 від 25.06.2004 р

№ 642 від 29.07.2005 р. першочерговий, як багатодітна сім’я

  1.  

Ярмольчук Галина Миколаївна

№ 573 від 25.06.2004 р.

 
  1.  

Рущак Микола Юрійович

25.06.2004 р (№651 від 27.10.2009 р.)

 
  1.  

Серган Руслан Валентинович

№ 576 від 25.06.2004 р.

№ 576

від 25.06.2004 р

Працівник поліції

  1.  

Твардовський Олег Олегович

№ 577 від 25.06.2004 р.

№ 577

від 25.06.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Мілейко Іван Дмитрович

№ 580 від 25.06.2004 р.

Працівник поліції

На пенсії

  1.  

Тильман Олег Леонідович

№ 583 від 25.06.2004 р.

 
  1.  

Кокора Сергій Васильович

№ 585 від 25.06.2004 р.

№ 585

від 25.06.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Бобенко Сергій Борисович

№ 586 від 25.06.2004 р.

№214 від 30.05.2018

№214 від 30.05.2018

УБД (АТО)

  1.  

Заєць Валентин Вікторович

№ 587 від 25.06.2004 р.

 
  1.  

Данилець Олександр Станіславович

№ 589 від 25.06.2004 р.

№ 589

від 25.06.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Рокунь Сергій Петрович

№ 625 від 14.07.2004 р.

№ 625

від 14.07.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Фінчук Олег Миколайович

№ 627 від 14.07.2004 р.

Працівник поліції

  1.  

Шевчук Василь Миколайович

№ 628 від 14.07.2004 р.

Багатодітна сім’я

  1.  

Марчук Любов Олександрівна

№ 684 від 12.08.2004 р.

 
  1.  

Дідовець Ігор Тихонович

№ 685 від 12.08.2004 р.

Пенсіонер ІІІ гр., травма отримана в період служби в ОВС (першочергова)

  1.  

Маринич В’ячеслав Карпович

№ 871 від 21.09.2004 р.

 
  1.  

Семенюк Оксана Сергіївна

№ 885 від 04.10.2004 р.

 
  1.  

Теплюк Наталія Михайлівна

№ 965 від 29.10.2004 р.

 
  1.  

Пащук Олександр Михайлович

№ 966 від 29.10.2004 р.

 
  1.  

Потапчик Руслан Богданович

№ 1123 від 29.11.2004 р.

Першочергова (слідчий прокуратури)

  1.  

Левчук Ірина Миколаївна

№ 1232 від 22.12.2004 р.

 
  1.  

Вознюк Вікторія Володимирівна

№ 1233 від 22.12.2004 р.

 
  1.  

Циганчук Сергій Миколайович

№ 194 від 28.02.2005 р.

 
  1.  

Тарасов Микола Євгенович

№ 195 від 28.02.2005 р.

 
  1.  

Салівончик Тетяна Євстафіївна

№ 264 від 30.03.2005 р.

Першочергова (викладач в БТ технікумі)

  1.  

Антонюк Олена Василівна

№ 288 від 30.03.2005 р.

 
  1.  

Довгий Мирослав Васильович

№ 341 від 19.04.2005 р.

Працівник поліції (першочергова)

  1.  

Кудря Тетяна Миколаївна

№ 343 від 19.04.2005 р.

 
  1.  

Боровик Любов Григорівна

№ 470 18.05.2005 р.

Інвалід ІІ групи заг.захворювання (першочергова)

  1.  

Король Руслан Сергійович

№ 471 18.05.2005 р.

 
  1.  

Томілін Володимир Олександрович

№ 494 від 23.06.2005 р.

 
  1.  

Смазнов Сергій Степанович

№ 495 від 23.06.2005 р.

№ 495 від 23.06.2005 р.

Працівник поліції

  1.  

Загребельний Олександр Володимирович

№ 496 від 23.06.2005 р.

 
  1.  

Кухар Марія Ростиславівна

№ 497 від 23.06.2005 р.

 
  1.  

Салаган Ярослава Миколаївна

№ 641 від 29.07.2005 р.

 
  1.  

Демчук Софія Павлівна

№ 690 від 30.08.2005 р.

 
  1.  

Потапчук Микола Васильович

№ 840 від 27.09. 2005 р.

 
  1.  

Немерюк Роман

№ 860 від 06.10.2005 р.

 
  1.  

Багнюк Ружена Стахівна

№ 914 від 25.10.2005 р.

 
  1.  

Осипчук Наталія Василівна

№ 915 від 25.10.2005 р.

 
  1.  

Ковальчук Сергій Миколайович

№ 1015 від 29.11.2005 р.

№ 1015 від

29.11.2005 р.

Працівник поліції

  1.  

Трофимчук Олександр Михайлович

№ 1017 від 29.11.2005 р.

Працівник поліції

  1.  

Довгалець Сергій Ігорович

№1019 від 29.11.2005 р.

 
  1.  

Гамула Микола Миколайович

№1020 від 29.11.2005 р.

Працівник поліції

  1.  

Волчецький Микола Миколайович

№ 1022 від 29.11.2005 р.

Працівник поліції (податкової)

  1.  

Соломчук Сергій Володимирович

№1024 від 29.11.2005 р.

 
  1.  

Стьопкін Юрій Олександрович

№ 1018 від 29.11.2005

 
  1.  

Подвисоцький Олександр Васильович

№ 1146 від 21.12.2005 р.

Працівник поліції

  1.  

Стучинський Андрій Григорович

№25 від  25.01.2006 р.

 
  1.  

Середа Надія Олександрівна

№27 від 25.01.2006 р.

 
  1.  

Неупокоєв Юрій Веніамінович

№29 від 25.01.2006 р.

№29 від 25.01.2006 р. (багатодітна сімя)

  1.  

Андрійчук Зінаїда Володимирівна

№ 130 від 24.02.2006 р.

№ 100 від 28.02.2013 (багатодітна сімя)

  1.  

Гаврилюк Руслан Миколайович

№132 від 24.02.2006 р

 
  1.  

Чупринський Олександр Володимирович

№ 133 від 24.02.2006 р

 
  1.  

Ткачук Володимир Йосипович

№ 134 від 24.02.2006 р

 
  1.  

Дідух Світлана Анатоліївна

Дідух В.Г. (чоловік)

№ 135 від 24.02.2006 р

 
  1.  

Гайдук Ірина Анатоліївна

№ 136 від 24.02.2006 р

Працює в одній установі більше 20 років

  1.  

Дуляницький Едуард Михайлович

№ 212 від 15.03.2006 р.

 
  1.  

Багній Юрій Степанович

№ 216 від 15.03.2006 р.

Звільнений в запас військовослужбовець

31.05.2012 №228 (розподіл

  1.  

Багній Тетяна Петрівна

№ 216 від 15.03.2006 р.

31.05.2012 №228 (розподіл)

  1.  

Пасевич Ольга Петрівна

№ 302 від 12 квітня 2006 р.

№ 302 від 12 квітня 2006 р.(учасник бойових дій)

  1.  

Вознюк Василій Васильович

№ 303 від 12 квітня 2006 р.

№303 від 12 квітня 2006 р.(працівник податкової поліції)

  1.  

Федончук Сергій Вікторович

№ 306 від 12 квітня 2006 р.

 
  1.  

Чміль Любов Василівна

№ 427 від 18 травня 2006р.

 
  1.  

Гаврилюк Наталія Василівна

№ 428 від 18 травня 2006р.

 
  1.  

Петрик Людмила Володимирівна

№ 484 від 30 червня 2006р.

 
  1.  

Трофимчук Микола Назарович

№485 від 30 червня 2006р.

УБД

  1.  

Сидорук Віктор Євстафійович

№ 486 від 30 червня 2006р.

Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС(№ 486 від 30 червня 2006р.)

  1.  

Щебивок Валерій Олександрович

№ 487 від 30 червня 2006р.

 
  1.  

Яросевич Ольга Леонідівна

№ 489 від 30 червня 2006р.

 
  1.  

Калін Андрій Іванович

№ 766 від 26 вересня 2006р.

 
  1.  

Трофимчук Віктор Миколайович

№767 від 26.09.2006 р.

№767 від 26.09.2006 р.

Працівник поліції

  1.  

Вітошко Руслана Юріївна

№ 768 від 26 вересня 2006р.

 
  1.  

Алексійчук Петро

№ 899 від 31 жовтня 2006р.

Рішення від18.04.2012 №165 (розподіл)

  1.  

Євко Максим Анатолійович

№ 899 від 31 жовтня 2006р

Рішення від18.04.2012 №165 (розподіл)

УБД (№117

15.03.2017)

  1.  

Лавринова-Кушик Людмила Валентинівна

№ 1106 від 28 грудня 2006р.

 
  1.  

Іванішина  Людмила Андріївна

№ 1107 від 28 грудня 2006р.

 
  1.  

Кіптель Анатолій Степанович

№ 87 від 31 січня 2007р.

 
  1.  

Іванішина Ніна Олександрівна

№ 170 від 26 лютого 2007р.

 
  1.  

Ткачук Михайло Максимович

№472 від 29.05.2007 р.

УБД

  1.  

Середа Петро Іванович

№556 від 18.07.2007 р.

вчитель

  1.  

Мельничук Галина Петрівна

№828 від 25 вересня 2007 р.

 
  1.  

Сеймівський Іван Іванович

№925 від 22 жовтня 2007 р.

 
  1.  

Вікторук Валентина Миколаївна

№1075 від 11 грудня 2007 р.

 
  1.  

Давидчук Віктор Олександрович

11.12.2007 р.

(№272 від 24.03.2010 р.)

Працівник поліції

  1.  

Лоша Євгеній Іванович

№103 від 30 січня 2008 р.

УБД

  1.  

Максимчук Роман Вячеславович

№201 від 27 лютого 2008 р.

Працівник поліції

  1.  

Колошва Федот Юрійович

№202 від 27 лютого 2008 р.

Працівник поліції

  1.  

Наумович Вікторія Олександрівна

№203 від 27 лютого 2008 р.

Сімя доглядає за дитиною-інвалідом

  1.  

Гаврилюк Тарас Іванович

№204 від 27 лютого 2008 р.

№204 від 27 лютого 2008 р.

Працівник поліції

  1.  

Ткачук Андрій Володимирович

№205 від 27 лютого 2008 р.

 
  1.  

Сидорук Олександр Валерійович

№207 від 27 лютого 2008 р.

 
  1.  

Шевчук Ірина Василівна

№208 від 27 лютого 2008 р.

Багатодітна сімя

  1.  

Крот Микола Григорович

№209 від 27 лютого 2008 р.

Працівник поліції

  1.  

Романович Олена Анатоліївна

№210 від 27 лютого 2008 р.

 
  1.  

Джус Ганна Леонідівна

№265 від 19.03.2008 року

 
  1.  

Панікар Леся Олександрівна

№264 від 19.03.2008 року

 
  1.  

Мориконь Андрій Володимирович

№423 від 22.04.2008 року

Працівник поліції

  1.  

Фурманець Олена Адамівна

№470 від 07.05.2008 року

 
  1.  

Трофимчук Світлана Євстафіївна

№540 від 29.05.2008 року

 
  1.  

Цимбалюк Віта Віталіївна

№539 від 29.05.2008 року

 
  1.  

Дячук Юрій Володимирович

№575 від 12.06.2008 року

Працівник поліції

  1.  

Нагорний Петро Васильович

№576 від  12.06.2008 року

 
  1.  

Псалтира Катерина Миколаївна

№ 674 від  15.07.2008 року

вчитель

  1.  

Несесюк Оксана Олександрівна

№ 676 від 15.07.2008 року

 
  1.  

Рощук Андрій Анатолійович

№790 від 02.09.2008 року

№397 від 25.09.2014

УБД

(АТО)

  1.  

Бородавко Олена Сергіївна

№879 від 26.09.2008 року

Працівник поліції

  1.  

Рубель Людмила Григорівна

№ 1058 від  18.11.2008 року

 
  1.  

Матещук Тетяна Василівна

№64 від 23.01.2009 року

 
  1.  

Матвійчук Світлана Арсентіївна

№178 від 26.02.2009 року

 
  1.  

Ушол Сергій Миколайович

№180 від  26.02.2009 року

 
  1.  

Петрук Олександр Михайлович

№181 від 26.02.2009 року

 
  1.  

Ярмольчук Валерій Георгійович

№182 від 26.02.2009 року

№42 від 28.01.2015

УБД

(АТО)

  1.  

Ступчук Віктор Васильович

№183 від 26.02.2009 року

 
  1.  

Козакова Марина Володимирівна

№243 від 24.03.2009 року

№243 від

24.03.2009 року

(одинока мати)

  1.  

Боровець Ольга Олександрівна

№244 від 24.03.2009 року

 
  1.  

Шадричева Інна Вікторівна

№375 від 21.05.2009 року

№375 від

21.05.2009 року

(викладач проф. тех. Училища)

  1.  

Дубар Марія Миколаївна

№377 від 21.05.2009 року

 
  1.  

Стороженко Ольгу Михайлівну

№376 від 21.05.2009 року

№376 від

21.05.2009 року

(одинока мати)

  1.  

Омельянчук Анна Миколаївна

№423 від 23.06.2009 року

 
  1.  

Михайлова Тетяна Петрівна

№466 від 23.07.2009 року

 
  1.  

Полянська Анастасія Євгеніївна

№486 від 27.08.2009 року

№486 від

27.08.2009 року

(одинока мати)

  1.  

Олійник Наталія Степанівна

№506 від 27.08.2009 року

№506 від

27.08.2009 року

(помічник прокурора)

  1.  

Юськов Андрій Васильович

№520 від 27.08.2009 року

 
  1.  

Цимбалюк Юрій Степанович

№565 від 25.09.2009 року

№565 від 25.09.2009 року 

(УБД)

  1.  

Радчик Оксана Степанівна

№566 від 25.09.2009 року

 
  1.  

Голубко Роман Володимирович

№567 від 25.09.2009 року

 

600.  

Тарасюк Катерина Юріївна

№648 від 27.10.2009 року

 

601.  

Оніщук Валентина Сергіївна

№643 від 27.10.2009 року

 

602.  

Снітчук Михайло Олександрович

№641 від 27.10.2009 року

Сирота

603.  

Новак Микола Вікторович

№642 від 27.10.2009 року

Сирота

604.  

Демченко Максим Олегович

№645 від 27.10.2009 року

Сирота

605.  

Снітко Ігор Сергійович

№640 від 27.10.2009 року

Сирота

606.  

Прадеус Валерій В’ячеславович

№636 від 27.10.2009 року

Сирота

607.  

Шилюк Руслана Миколаївна

№639 від 27.10.2009 року

Першочергово,як багатодітну сім’ю

608.  

Кузьмич Тетяна Володимирівна

№635 від 27.10.2009 року

 

609.  

Кошляк Галина Іванівна

№637 від 27.10.2009 року

 

610.  

Регеза Альона Богданівна

№638 від 27.10.2009 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

611.  

Ступницький Михайло Федорович

№646 від 27.10.2009 року

 

612.  

Пілат Степан Кузьмович

№649 від 27.10.2009 року

Першочергово,як багатодітну сім’ю

613.  

Шамбір Мар’яна Русланівна

№684 від 23.11.2009 року

Сирота

614.  

Шамбір Андрій Русланович

№685 від 23.11.2009 року

Сирота

615.  

Трохимчук Олександр Олександрович

№686 від 23.11.2009 року

Сирота

616.  

Косковецький Ігор Ігорович

№687 від 23.11.2009 року

Сирота

617.  

Добринський Валентин Іванович

№688 від 23.11.2009 року

Першочергово,як працівник поліції

618.  

Кошка Марина Сергіївна

№689 від 23.11.2009 року

Сирота

619.  

Толочик Андрій Андрійович

№690 від 23.112009 року

Сирота

620.  

Оніщук Петро Петрович

№691 від 23.11.20009 року

Першочергово,як працівник поліції

621.  

Яскал Наталія Василівна

№782 від 16.12.2009 року

Першочергово,як одинока матір

622.  

Ільченко Сергій Васильович

№783 від 16.12.2009 року

Сім’я, що виховує дитину-інваліда

(ріш. №89 від 28.01.2010 р.)

623.  

Лук’яненко Олександр Сергійович

№785 від 16.12.2009 року

Сирота

624.  

Висоцький Михайло Олександрович

№787 від 16.12.2009 року

 

625.  

Чича Тетяна Володимирівна

№789 від 16.12.2009 року

 

626.  

Павлюк Сергій Анатолійович

№790 від 16.12.2009 року

 

627.  

Левчук Тетяна Сергіївна

№792 від 16.12.2009 року

 

628.  

Вознюк Ірина Володимирівна 

№794 від 16.12.2009 року

 

629.  

Чупринська Ганна Василівна

№836 від 16.12.2009 року

Першочергово,як багатодітна сім’я

630.  

Попружук Наталія Миколаївна

№74 від 28.01.2010 року

 

631.  

Васірук Олег Леонідович

№75 від 28.01.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

632.  

Скоцька Світлана  Анатоліївна

№76 від 28.01.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я

633.  

Желтухіна Тетяна Миколаївна

№77 від 28.01.2010 року

Першочергово,як вчителя

634.  

Лукомська Олена Михайлівна

№78 від 28.01.2010 року

№394 від 06.09.2012 (перереєстрація)

 

635.  

Оксенчук Галина Григорівна

№79 від 28.01.2010 року

 

636.  

Шинкар Алла Юріївна  Шинкар

№80 від 28.01.2010 року

 

637.  

Люмах Світлана Іванівна

№81 від 28.01.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

638.  

Грицюк Михайло Каленикович

№82 від 28.01.2010 року

 

639.  

Литовченко Юрій Олексійович

№83 від 28.01.2010 року

Першочергово,як учасник бойових дій

640.  

Голиш Вадим Ростиславович

№84 від 28.01.2010 року

Першочергово,як працівник державної пожежної охорони

641.  

Салівончик Вадим Анатолійович

№85 від 28.01.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

642.  

Вдовиченко Галина Олександрівна

№88 від 28.01.2010 року

 

643.  

Трофімчук Михайло Михайлович

№91 від 28.01.2010 року

Першочергова, як багатодітна сім’я та сім’ю,що виховує дитину-інваліда

644.  

Гаргай В’ячеслав Романович

№146 від 10.02.2010 року

Першочергово згідно з висновком ЛКК №1 (інвалід II групи)

645.  

Глухоцький Олександр Васильвич

№147 від 10.02.2010 року

 

646.  

Славинська Валентина Василівна

№148 від 10.02.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я «Мати-героїня»

647.  

Ткачук Ірина Андріївна 

№149 від 10.02.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

648.  

Стахнюк Ірина Юріївна

№150 від 10.02.2010 року

 

649.  

Бондар Надія Анатоліївна

№151 від 10.02.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

650.  

Середа Ігор Володимирович

№193 від 23.02.2010 року

 

651.  

Рафальська Вікторія Юріївна

№194 від 23.02.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

652.  

Дідовець Андрій Васильович

№195 від 23.02.2010 року

Першочергово,як працівник державної пожежної охорони

653.  

Корнюша Тетяна Володимирівна

№196 від 23.10.2010 року

 

654.  

Зіневич (Кривульська) Юлія Володимирівна

№197 від 23.02.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

655.  

Калинович Віктор Вікторович

№198 від 23.02.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

656.  

Грабовський Сергій Володимирович

№199 від 23.02.2010 року

 

657.  

Борейчук Світлана Миколаївна

№200 від 23.02.2010 року

Першочергово, як  учителя  загальноосвітньої школи

658.  

Шулевська Наталія Олексіївна

№201 від 23.02.2010 року

 

659.  

Прохор Віталій Андрійович

№202 від 23.02.2010 року

Першочергово,як працівник міліці

660.  

Прищепа Олександр Михайлович

№203 від 23.02.2010 року

Першочергово,як працівник державної пожежної охорони

661.  

Ковальчук Іванна Миколаївна

№265 від  24.03 2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я

662.  

Слободенюк Людмила Михайлівна

№266 від 24.03.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

663.  

Шкуринський Юрій Віталійович

№267 від 24.03.2010 року

Першочергово,як учасник бойових дій

664.  

Дупак Інна Василлівна

№268 від 24.03.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я та сім’ю,що виховує дитину-інваліда

665.  

Мацько Андрій Михайлович 

№269 від 24.03.2010 року

 

666.  

Свентозельський Петро Антонович

№270 від 24.03.2010 року

 

667.  

Шулевська Лілія Миколаївна

№271 від 24.03.2010 року

 

668.  

Лобанець Оксана Володимирівна

№273 від 24.03.2010 року

 

669.  

Степчук Людмила Олександрівна

№274 від 24.03.2010 року

 

670.  

Остапович Ольга Анатоліївна

№275 від 24.03.2010 року

 

671.  

Самойлюк Ірмна Анатоліївна

№276 від 24.03.2010 року

 

672.  

Вірчик Інна Анатоліївна 

№277 від 24.03.2010 року

 

673.  

Дідик Володимир Володимирович

№278 від 24.03.2010 року

 

674.  

Жомер Тетяна Олексіївна

№279 від 24.03.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я та сім’ю,що виховує дитину-інваліда

675.  

Колошва Олена Олегівна

№283 від 24.03.2010 року

 

676.  

Глущенко Мирослава Ярославівна

№284 від 24.03.2010 року

 

677.  

Славинська Наталія Володимирівна

№285 від 24.03.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я «Мати-героїня»

678.  

Ничипорук Юлія Іванівна

№278 від 24.03.2010 року

Першочергово, як учасника війни та члена сімї загиблого (померлого) ветерана війни

679.  

Власюк Мирослава Олександрівна

№288 від 24.03.2010 року

 

680.  

Фінчук Ірина Іванівна

№289 від 24.03.2010 року

 

681.  

Полюхович Андрій Васильович

№309 від 24.03.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

682.  

Мельник Віталій Володимирович

№311 від 24.03.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

683.  

Селітра Ірина Андріївна

№372 від 15.04.2010 року

 

684.  

Носова Валерія Олександрівна

№373 від 15.04.2010 року

 

685.  

Пєтухова Лариса Михайлівна

№374 від 15.04.2010 року

 

686.  

Сініцин Євгеній Георгійович

№375 від 15.04.2010 року

 

687.  

Степанович Андрій Володимирович

№433 від 13.05.2010 року

 

688.  

Тарасюк Василь Юрійович

№434 від 13.05.2010 року

 

689.  

Мариконь Софія Миколаївна

№435 від 13.05.2010 року

 

690.  

Кравець Микола Миколайович

№437 від 13.05.2010 року

Першочергово,як багатодітна сім’я

691.  

Кокорило Леонід Дмитрович

№438 від 13.05.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

692.  

Крот Наталія Вікторівна

№440 від 13.05.2010 року

 

693.  

Жданюк Микола Терентійович

№442 від 13.05.2010 року

 

694.  

Прохор Ольга Петрівна

№497 від 01.06.2010 року

 

695.  

Мизга Іванна Леонідівна

№498 від 01.06.2010 року

Першочергово,як сім’ю,що виховує дитину-інваліда

696.  

Мельник Марина Миколаївна

№499 від 01.06.2010 року

 

697.  

Кучерявий Віталій Вікторович

№512 від 01.06.2010 року

 

698.  

Прокопчук Іван Васильович

№513 від 01.06.2010 року

Першочергово,як працівник поліції

699.  

Пукальчук Галина Володимирівна

№622 від 14.07.2010 року

Першочергова, як багатодітна сім’я та одинока мати.

700.  

Чміль Олександр Миколайович

№623 від 14.07.2010 року

Першочергова, як сім’я, що виховує дитину інваліда

701.  

Бородачева Вікторія Петрівна

№625 від 14.07.2010 року

Першочергова, як багатодітна сім’я.

702.  

Прохор Петро Петрович

№626 від 14.07.2010 року

 

703.  

Миронець Ольга Валентинівна

№627 від 14.07.2010 року

 

704.  

Ковальчук Андрій Володимирович

№643 від 14.07.2010 року

 

705.  

Ніколенко Іван Васильович

№709 від 10.08.2010 р.

УБД

706.  

Фурманчук Анна Миколаївна

№710 від 10.08.2010 р.

Одинока мати

707.  

Оніщук Святослав Петрович

№707 від 10.08.2010 р.

Прокурор (помічник прокурора)

708.  

Кричильський Леонід Ростиславович

№703 від 10.08.2010 р.

 

709.  

Маслов Дмитро Олександрович

№704 від 10.08.2010 р.

 

710.  

Сергатюк Світлана Іванівна

№706 від 10.08.2010 р.

Працює в одній установі більше 20 років

711.  

Тетерук Олександр Васильович

№705 від 10.08.2010 р.

 

712.  

Сидорук Оксана Олександрівна

№746 від 25.08.2010 р.

Працює в одній установі більше 20 років

713.  

Корольчук Жанна Володимирівна

№747 від 25.08.2010 р.

№148 від 26.03.2014

714.  

Шимановський Володимир Адамович

№748 від 25.08.2010 р.

 

715.  

Корейко Роман Васильович

№749 від 25.08.2010 р.

 

716.  

Кравчук Олександра Олександрівна

№816 від 24.09.2010 р.

 

717.  

Король Тетяна Захарівна

№817 від 24.09.2010 року

учасник війни

718.  

Кухарук Ніна Костянтинівна

№818 від 24.09.2010 року

учасник війни

719.  

Ткачук (Макарова) Тетяна Володимирівна

№820 від 24.09.2010 року

 

720.  

Ширко Тетяна Володимирівна

№821 від 24.09.2010 року

 

721.  

Ступницька Світлана Василівна

№822 від 24.09.2010 року

 

722.  

Карач Катерина Володимирівна

№823 від 24.09.2010 року

 

723.  

Никончук Людмила Степанівна

№824 від 24.09.2010 року

 

724.  

Лашкевич Наталія Бориславівна

№825 від 24.09.2010 року

 

725.  

Гандабеску Людмила Олегівна

№826 від 24.09.2010 року

Одинока мати, БС

726.  

Рижа Ірина Іванівна

№848 від 06.10.2010 року

 

727.  

Цимбалюк Жанна Василівна

№849 від 06.10.2010 року

сім’я, що виховує дитину інваліда

728.  

Гурська Наталія Анатоліївна

№850 від 06.10.2010 року

Викладач

729.  

Адамчук Олена Анатоліївна

№1038  від 23.11.2010 року

 

730.  

Федоров Олександр Анатолійович

№1031 від 23.11.2010 року

Працівник  міліцції

731.  

Лозян Віталій Олексійович

№1032 від 23.11.2010 року

 

732.  

Шульган Тетяна Юріївна

№1034 від 23.11.2010 року

БС

733.  

Чернявка Ольга Іванівна

№1033 від 23.11.2010 року

 

734.  

Разкевич Михайло Васильович

№1035 від 23.11.2010 року

 

735.  

Семенюк Юрій Леонідович

№1036 від 23.11.2010 року

 

736.  

Новак Валерій Вікторович

№1040 від 23.11.2010 року

 

737.  

Ярошик Марія Володимирівна

№1037 від 23.11.2010 року

 

738.  

Резанович Юлія Вікторівна

№1039 від 23.11.2010 року

 

739.  

Стрільчук Людмила Йосипівна

№1116 від 13.12.2010 року

Одинока матір

740.  

Будько Людмила Вікторівна

№1115 від 13.12.2010 року

Одинока матір

741.  

Литвиненко Опьга Михайлівна

№1118 від 13.12.2010 року

БС та одинока мати

742.  

Дячук Світлана Вікторівна

№1113 від 13.12.2010 року

 

743.  

Рудика Вікторія Вікторівна

№1178 від 29.12.2010 року                            

БС

744.  

Боришкевич Володимир Іларіонович

№77 від 28.01.2011 року

УБД

745.  

Кузьмич Вікторія Валеріївна

№81 від 28.01.2011

 

746.  

Жданкіна Ангеліна Вікторівна

№78 від 28.01.2011 року

БС

747.  

Костюкевич Людмила Костянтинівна

№79 від 28.01.2011 року

БС

748.  

Левчук Марія Іванівна

№80 від 28.01.2011 року

БС, Мати-героїня

749.  

Степанюк Іван Володимирович

№86 від 28.01.2011 року

 

750.  

Михальчук Мирослав Юрійович

№235 від 14.03.2011 року

 

751.  

Михальчук  Генадій Юрійович

№237 від 14.03.2011 року

 

752.  

Ярмошевич Надія Сергіївна

№83 від 28.01.2011 року

БС

753.  

Пензель  Тамара Василівна

№82 від 28.01.2011 року

 

754.  

Стасюк Алла Григорівна

№84 від 28.01.2011 року

БС

755.  

Яскал Роман Степанович

№228 від 14.03.2011

працівник поліції

756.  

Грищук Світлана Олександрівна

№85 від 28.01.2011 року

БС

757.  

Жира Валерій Станіславович

№242 від 14.03.2011 року

БС

758.  

Мартинюк Тетяна Станіславівна

№236 від 14.03.2011 року

БС

759.  

Корзун Віктор Семенович

№240 від 14.03.2011 року

 

760.  

Сагайдаківська Тетяна Михайлівна

№231 від 14.03.2011 року

 

761.  

Тунь Руслана Олексіївна

№230 від 14.03.2011 року

БС

762.  

Кльоп Тетяна Олексіївна

№241 від 14.03.2011 року

 

763.  

Басюк Ірина Іванівна

№239 від 14.03.2011 року

 

764.  

Пастушок Юрій Олександрович

№234 від 14.03.2011 року

 

765.  

Ромашко Оксана Віталіївна

№233 від 14.03.2011 року

 

766.  

Рудой Олег Олександрович

№232 від 14.03.2011 року

 

767.  

Левицька Наталія Василівна

№238 від 14.03.2011 року

Одинока матір

768.  

Зданюк Віта Вікторівна

№227 від 14.03.2011 року

 

769.  

Яремко Галина Григорівна

№274 від 25.03.2011 року

БС, Мати-героїня

770.  

Веремчук Галина Василівна

№319 від 19.04.2011 року

 

771.  

Міщук Сергій Миколайович

№318 від 19.04.2011 року

Працівник державної податкової служби

772.  

Будько Юрій Володимирович

№416 від 21.06.2011 року

працівник поліції

773.  

Люлька Тарас Вікторович

№413 від 21.06.2011 року

працівник поліції

774.  

Міщук Світлана Леонідівна

№412 від 21.06.2011 року

Вчитель

775.  

Поплавська Анна Василівна

№410 від 21.06.2011 року

 

776.  

Луцовят Валентина Дем’янівна

№414 від 21.06.2011 року

 

777.  

Ковальчук Михайло Михайлович

№489 від 10.08.2011 року

 

778.  

Тотовицька Тетяна Констянтинівна

№493 від 10.08.2011 року

 

779.  

Багній Юрій Петрович

№ 492 від 10.08.2011 року

 

780.  

Мирончук Олександр Володимирович

№ 490 від 10.08.2011 року

 

781.  

Коркош Володимир Миколайович

№ 491від 10.08.2011 року

Працівник поліції

782.  

Паньковець Олександр Петрович

№ 488 від 10.08.2011

(перереєстровано з дружини

№233 від 14.06.2017)

БС

(№ 488 від 10.08.2011)

(УБД (АТО)

№233 від 14.06.2017

783.  

Прокопчук Світлана Володимирівна

№ 494 від 10.08.2011 року

Одинока матір

784.  

Середа Олександр Анатолійович

№ 487 від 10.08.2011 року

 

785.  

Толочик Олена Анатоліївна

№ 559 від 27.09.2011 року

Одинока матір

786.  

Тамоян Самвел Размикович

№ 558 від 27.09.2011 року

 

787.  

Нагорна Тетяна Михайлівна

№ 555 від 27.09.2011 року

БС

788.  

Мельник Світлана Петрівна

№ 556 від 27.09.2011 року

БС

789.  

Рожин Артем Юрійович

№ 602 від 19.10.2011 року

 

790.  

Діордій Олена Богданівна

№ 604 від 19.10.2011 року

 

791.  

Антонюк Олег Богданович

№ 605 від 19.10.2011 року

 

792.  

Омелянчук Інна Миколаївна

№ 603 від 19.10.2011 року

 

793.  

Єгорова Олена Олександрівна

№ 695 від 24.11.2011 року

Одинока матір

794.  

Музичко Вікторія Вікторівна

№ 694 від 24.11.2011 року

 

795.  

Павловський Вадим Вікторович

№ 693 від 24.11.2011 року

 

796.  

Пілат Ольга Михайлівна

№ 692 від 24.11.2011 року

«Мати-героїня»

797.  

Кравець Наталія Миколаївна

№751 від 28.12.2011 року

Одинока матір

798.  

Юрчук Любов Олександрівна

№750 від 28.12.2011 року

 

799.  

Гриневич Галина Опанасівна

№749 від 28.12.2011 року

 

800.  

Кушик Катерина Ігорівна

№116 від 29.03.2012

працівник поліції

801.  

Рижий Іван Якович

№114 від 29.03.2012 р.

УБД

802.  

Колтун Наталія Валентинівна

№117 від 29.03.2012 р.

 

803.  

Похозей Леся Святославівна

№113 від 29.03.2012 р.

 

804.  

Шамбір Катерина Миколаївна

166 від 18.04.2012 р.

 

805.  

Мещеряков Віталій Олексійович

167 від 18.04.2012 р.

сирота

806.  

Кузік Олександр Віталійович

№243 від 31.05.2012 р.

Працівник ДПО

807. З

Зінченко Надія Павлівна

№246 від 31.05.2012 р.

 

808.  

Самородюк Віталій Володимирович

№244 від 31.05.2012 р.

Працівник поліції

809.  

Левчик Володимир Сергійович

№232 від 31.05.2012 р.

Працівник поліції

810.  

Левчик Тетяна Андріївна

№245 від 31.05.2012 р.

Вчитель

811.  

Воробей Юлія Іванівна

№242 від 31.05.2012 р

Працівник поліції

812.  

Прокопчук Тетяна Андріївна

№232 від 31.05.2012 р.

Багатодітна сім’я

813.  

Хомич Іван Васильович

№231 від 31.05.2012 р.

Працівник поліції

814.  

Грипич Тетяна Михайлівна

№238 від 31.05.2012 р

 

815.  

Кеда Віталій Іванович

№235 від 31.05.2012 р

Працівник поліції

816.  

Небаба Дмитро Павлович

№338 від 09.08.2012

сирота

817.  

Онищук Лілія Анатоліївна

№338 від 09.08.2012 р

 

818.  

Ковтун Ірина Анатоліївна

№334 від 09.08.2012 р.

Вчитель

819.  

Онисюк Андрій Миколайович

№335 09.08.2012 р.

 

820.  

Данилюк Іван Юрійович

№337 09.08.2012 р

 

821.  

Джигринюк Денис Вікторович

№336 09.08.2012 р

сирота

822.  

Кривчук Андрій Валентинович

№386 06.09.2012 р

 

823.  

Селепина Ірина Миколаївна

№385 06.09.2012 р

 

824.  

Буржинський Ігор Олександрович

№388 06.09.2012 р

Працівник поліції

825.  

Гурський Юрій Федорович

№387 06.09.2012 р

 

826.  

Степанюк Олександра Анатоліївна

№384 06.09.2012 р

 

827.  

Шекель Катерина Володимирівна

№390 06.09.2012 р

 

828.  

Денисюк Інна Вікторівна

№443 10.10.2012 р

БС

829.  

Васильєв Володимир Геннадійович

№497 29.11.2012 р

Хрон. захворювання

830.  

Ковальчук Віталій Володимирович

№498 29.11.2012 р

сирота

831.  

Плескач Роман Олегович

№500 29.11.2012 р

 

832.  

Кальчук Костянтин Володимирович

№566 19.12.2012

№566 19.12.2012

833.  

Бугай Валентина Валентинівна

№ 46 від 30.01.2013

 

834.  

Кулак Олена Іванівна – власник квартири

№ 96 від 28.02.2013

 

835.  

Пукальчук Світлана Федорівна

№ 99 від 28.02.2013

 

836.  

Пахаренко Олена Володимирівна

№ 98 від 28.02.2013

 

837.  

Костючок Валерія Василівна

№ 97 від 28.02.2013

Дитина бозбавлена батьківського піклування

838.  

Гусарук Людмила Михайлівна

№ 94 від 28.02.2013

БС, вчитель

839.  

Дмитрієва Галина Петрівна

№ 95 від 28.02.2013

БС

840.  

Дацишина Ольга Сергіївна

№149 від 28.03.2013

 

841.  

Лясецька Олена Юріївна

№146 від 28.03.2013

БС

842.  

Рудяк Оксана Миколаївна

№152 від 28.03.2013

БС

843.  

Новосад Олена Вікторівна

№154 від 28.03. 2013

БС

844.  

Богельська Оксана Борисівна

№150 від 28.03.2013

Прокурор

845.  

Таргоній Єлизавета Вікторівна

№151 від 28.03.2013

Вчитель

846.  

Демидюк Світлана

№148 від 06.09. 2012

 

847.  

Тихончук Лілія Василівна

№232 від 30.05.2013.

Працівник поліції

848.  

Парфенюк Ірина Олександрівна

№233 від 30.05.2013

 

849.  

Чміль Тетяна Григорівна

№ 234 30.05.2013

Одинока матір

850.  

Чепель Сергій Владиславович

№235 від 30 травня 2013

Прокурор

851.  

Миронова Тетяна Миколаївна

№236 від 30.05.2013.

Вчитель

852.  

Мещерякова Альона Олексіївна

№ 237 від 30.05.2013

 

853.  

Матвійчук Андрій Іванович

№ 238 від 30.05.2013

БС

854.  

Ющук Юрій Петрович

№276 від 26.06.2013

 

855.  

Бублик Наталія Валеріївна

№313 від 25.07.2013

 

856.  

Воробей Наталія Олександрівна

№385 від 04.09.2013

Одинока мати

857.  

Коник Тетяна Юрівївна

№585 від 26.12.2013

БС

858.  

Крищук Ярослав Сергійович

№586 від 26.12.2013

БС

859.  

Кудря Тетяна Миколаївна

№587 від 26.12.2013

Пропрацювала тривалий час в одній установі

860.  

Веремчук Дмитро Валентинович

№589 від 26.12.2013

Працівник поліції

861.  

Семенюк Світлана Михайлівна

№33 від 23.01.2014

БС

862.  

Незгода Олександра Василівна

№34 від 23.01.2014

Працівник поліції

863.  

Міщук Леонід Олександрович

№92 від 27.02.2014

 

864.  

Цимбалюк Оксана Петрівна

№149 від 26.03.2014

 

865.  

Шевчук Олександр Сергійович

№215 від 21.05.2014

ДПО

866.  

Федюра Тетяна Володимирівна

№216 від 21.05.2014

Одинока мати

867.  

Годун Віктор Миколайович

№276 від 26.06.2014

БС

868.  

Бакунець Юлія Олександрівна

№277 від 26.06.2014

БС

869.  

Андрощук Юрій Юрійович

№398 від 25.09.2014

УБД (АТО)

870.  

Подольський Сергій Миколайович

№399 від 25.09.2014

УБД (АТО)

871.  

Ахметов Олександр Сергійович

№465 від 05.11.2014

УБД (АТО)

872.  

Миленький Віктор Сергійович

№513 від 27.11.2014

УБД (АТО)

873.  

Зулайкхі Назар Амер

№513 від 27.11.2014

УБД (АТО)

874.  

Яремкевич Таїна Олегівна

№513 від 27.11.2014

 

875.  

Радивоник Юрій Анатолійович

№516 від 27.11.2014

№196 від 28.04.2016

УБД (АТО)

876.  

Раков Олександр Валерійович

№517 від 27.11.2014

№197 від 28.04.2016

УБД (АТО)

877.  

Яремкевич Анна Іванівна

№43 від 28.01.2015

Одинока мати

878.  

Фурманець Роман Анатолійович

№44 від 28.01.2015

УБД (АТО)

879.  

Пилипака Ігор Андрійович

№45 від 28.01.2015

УБД (АТО)

880.  

Романюк Іван Володимирович

№46 від 28.01.2015

УБД (АТО)

881.  

Войцеховський Ігор Володимирович

№110 від 18.03.2015

УБД (АТО)

882.  

Примак Андрій Сергійович

№111 від 18.03.2015

УБД (АТО)

883.  

Чупринський Дмитро Валерійович

№173 від 30.04.2015

УБД (АТО)

884.  

Дідух Олександр Євстафійович

№174 від 30.04.2015

УБД (АТО)

885.  

Брайченко Ніна Адамівна

№175 від 30.04.2015

 

886.  

Вертилецька Ольга Святославівна

№176 від 30.04.2015

 

887.  

Никончук Світлана Євгеніївна

№206 від 19.05.2015

№206 від 19.05.2015

БС

888.  

Марковець Володимир Петрович

№207 від 19.05.2015

УБД (АТО)

889.  

Систук Андрій Миколайович

№251 від 25.06.2015

УБД (АТО)

890.  

Кухтін Олександр Ігорович

№253 від 25.06.2015

УБД (АТО)

891.  

Поддубюк Андрій Юрійович

№252 від 25.06.2015

УБД (АТО)

892.  

Зінчук Сергій Вікторович

№277 від 08.07.2015

 

893.  

Синиця Андрій Володимирович

№348 від 27.08.2015

УБД (АТО)

894.  

Корева Оксана Олександрівна

№349 від 27.08.2015

 

895.  

Іванішин Василь Миколайовчич

№386 від 24.09.2015

УБД (АТО)

896.  

Карпук Олександр Сергійович

№387 від 24.09.2015

УБД (АТО)

897.  

Флорак Вікторія Олександрівна

№388 від 24.09.2015

БС

898.  

Осипчук Олег Сергійович

№389 від 24.09.2015

УБД (АТО)

899.  

Шлапак Орест Петрович

№390 від 24.09.2015

УБД (АТО)

900.  

Дука Ігор Васильович

№438 від 20.10.2015

БС

901.  

Попович Іван Юрійович

№518 від 09.12.2015

УБД (АТО)

902.  

Шкорубський Андрій Васильович

№519 від 09.12.2015

УБД (АТО)

903.  

Дмитрук Іван Іванович

№521 від 09.12.2015

УБД (АТО)

904.  

Леонюк Олександр Михайлович

№522 від 09.12.2015

УБД (АТО)

905.  

Суслов Павло Володимирович

№523 від 09.12.2015

УБД (АТО)

906.  

Андрощук Дмитро Олександрович

№524 від 09.12.2015

УБД (АТО)

Працівник поліції

907.  

Парфенюк Андрій Миколайович

№525 від 09.12.2015

УБД (АТО)

908.  

Никитюк Олександр Євстафійович

№526 від 09.12.2015

УБД (АТО)

909.  

Хомич Іван Васильович

№527 від 09.12.2015

УБД (АТО)

910.  

Мельничук Василь Миколайовича

№528 від 09.12.2015

УБД (АТО)

911.  

Бернада Олег Вікторович

№568 від 09.12.2015

УБД (АТО)

912.  

Кухарчук Анжела Павлівна

№569 від 09.12.2015

 

913.  

Кухарчук Сергій Миколайович

№96 від 25.02.2016

УБД (АТО)

914.  

Шилюк Олександр Іванович

№122 від 16.03.2016

УБД (АТО)

915.  

Сьомак Оксана Богданівна

№123 від 16.03.2016

БС,

вчитель,

виховує дитину - інваліда

916.  

Ковальчук Тетяна Никифорівна

№150 від 31.03.2016

БС

917.  

Кондратюк Віталій Михайлович

№151 від 31.03.2016

УБД (АТО)

918.  

Романюк Вячеслав Юрійович

№152 від 31.03.2016

 

919.  

Савицький Володимир В’ячеславович

№198 від 28.04.2016

УБД (АТО)

920.  

Великий Святослав Петрович

№199 від 28.04.2016

УБД (АТО)

921.  

Курильчик Галина Олександрівна

№246 від 25.05.2016

 

922.  

Поліщук Сергій Вікторович

№314 від 20.07.2016

БС

923.  

Середа Олександр Вікторович

№315 від 20.07.2016

УБД (АТО)

924.  

Петренчук Богдан Миколайович

№316 від 20.07.2016

УБД (АТО)

925.  

Войцеховський Володимир Якович

№317 від 20.07.2016

УБД (АТО)

926.  

Макарицький Микола Юрійович

№319 від 20.07.2016

УБД (АТО)

927.  

Загородній Юрій Григорович

№370 від 25.08.2016

УБД (АТО)

928.  

Корольов Віталій Вікторович

№371 від 25.08.2016

УБД (АТО)

929.  

Дідовець Олександр Васильович

№372 від 25.08.2016

УБД (АТО)

930.  

Максимчук Олександр Анатолійович

№373 від 25.08.2016

УБД (АТО)

931.  

Левчук Роман Вікторович

№374 від 25.08.2016

УБД (АТО)

932.  

Сущенко Валентин Володимирович

№494 від 16.11.2016

УБД (АТО)

933.  

Ляпчук Юрій Анатолійович

№495 від 16.11.2016

УБД (АТО)

934.  

Миронов Руслан Володимирович

№496 від 16.11.2016

УБД (АТО)

935.  

Полюхович Богдан Віталійович

№497 від 16.11.2016

УБД (АТО)

936.  

Кузьмич Тетяна Михайлівна

№498 від 16.11.2016

 

937.  

Ходько Олена Анатоліївна

№499 від 16.11.2016

 

938.  

Шандра Ігор Володимирович

№500 від 16.11.2016

 

939.  

Вороной Ігор Леонтійович

№565 від 22.12.2016

УБД (АТО)

940.  

Орловський Сергій Валентинович

№566 від 22.12.2016

УБД (АТО)

941.  

Орловський Олександр Валентинович

№567 від 22.12.2016

УБД (АТО)

942.  

Кудрич Оксана Дмитрівна

№115 від 15.03.2017

БС

943.  

Костюкевич Петро Геннадійович

№116 від 15.03.2017

УБД (АТО)

944.  

Петрова Анастасія Леонідівна

№197 від 18.05.2017

БС

945.  

Басюк Михайло Ярославович

№234 від 14.06.2017

УБД (АТО)

946.  

Натяжко Олександр Іванович

№235 від 14.06.2017

УБД (АТО)

947.  

Сич Наталія Вікторівна

№295 від 26.07.2017

БС,

виховує дитину - інваліда

948.  

Левчук Віталій Васильович

№296 від 26.07.2017

УБД (АТО)

949.  

Кочеровець Тарас Васильович

№297 від 26.07.2017

УБД (АТО)

950.  

Тарасюк Дмитро Русланович

№298 від 26.07.2017

УБД (АТО)

951.  

Шевчук Микола Миколайович

№299 від 26.07.2017

УБД (АТО)

952.  

Боришкевич Андрій Васильович

№328 від 17.08.2017

УБД (АТО)

953.  

Фурманчук Катерина Миколаївна

№329 від 17.08.2017

УБД (АТО)

954.  

Дідух Роман Віталійович

№330 від 17.08.2017

УБД (АТО)

955.  

Фурманчук Артем Миколайович

№353 від 13.09.2017

УБД (АТО)

956.  

Диковець Сергій Васильович

№354 від 13.09.2017

Ветеран військової служби

957.  

Ляпчук Ігор Михайлович

№355 від 13.09.2017

УБД (АТО)

958.  

Фурманчук Микола Миколайович

№356 від 13.09.2017

УБД (АТО)

959.  

Ярмольчук Дмитро Валерійович

№389 від 05.10.2017

УБД (АТО)

960.  

Токар Мирослава Віталіївна

№471 від 01.12.2017

 

961.  

Савчук Іван Володимирович

№472 від 01.12.2017

 

962.  

Павловський Дмитро Петрович

№497 від 21.12.2017

Працівник поліції

963.  

Войтович Євген Михайлович

№498 від 21.12.2017

УБД (АТО)

964.  

Стельмащук Юрій Олександрович

№40 від 26.01.2018

УБД (АТО)

965.  

Наулік Тарас Сергійович

№105 від 14.03.2018

УБД (АТО)

966.  

Нікулін Вадим Валерійович

№161 від 27.04.2018

Працівник поліції

967.  

Трофимчук Василь Євгенійович

№215 від 30.05.2018

УБД (АТО)

968.  

Яскал Віктор Васильович

№216 від 30.05.2018

УБД (АТО)

969.  

Юрочко Сергій Михайлович

№224 від 30.05.2018

УБД (АТО)

970.  

Жуль Світлана Святославівна

№257 від 05.07.2018

БС

ОМ

971.  

Кухарчук Яна Романівна

№290 від 25.07.2018

БС

972.  

Ярмошевич Олександр Миколайович

№291 від 25.07.2018

УБД (АТО)

973.  

Петелін Сергій Олександрович

№341 від 26.09.2018

УБД (АТО)

974.  

Ельяшевський Роман Васильович

№343 від 26.09.2018

 

975.  

Козак Василь Володимирович

№403 від 14.11.2018

УБД (АТО)

976.  

Шулім Олександр Віталійович

№459 від 20.12.2018

УБД (АТО)

977.  

Бугай Олександр Георгійович

№47 від 31.01.2019

УБД (АТО)

978.  

Зінкевич Ольга Валеріївна

№48 від 31.01.2019

 

979.  

Стельмащук Оксана Миколаївна

№107 від 28.03.2019

Сім’я виховує дитину - інваліда

980.  

Боришкевич Олександр Васильович

№108 від 28.03.2019

УБД (АТО)

981.  

Юрчик Валентин Леонідович

№109 від 28.03.2019

УБД (АТО)

982.  

Ващук Вадим Васильович

№165 від 14.05.2019

ДПО


 

СПИСОК

громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Пільга

Дата і номер рішення про включення до списку

1

2

3

4

1.        

Таргоній Людмила Миколаївна

Молодий спеціаліст

Протокол № 32 від 09.01.1984 р. (рішення виконкому від 24.03.2010 р. № 292)

2.        

Ліщенко Володимир Степанович

молодий спеціаліст

№126 від 16.07.1986 р.

3.        

Щебивок (Козлюк) Інна Михайлівна

молодий спеціаліст

Протокол №3 від 29.10.1986 р. (рішення виконкому №660 від 27.10.2009 р.)

4.        

Кириша (Багній) Галина Петрівна

молодий спеціаліст

№ 379 від 18.12.1986 р.

5.        

Крот (Солтис)Тетяна Петрівна

молодий спеціаліст

Протокол №20 від 03.11.1987 р.

(рішення виконкому №660 від 27.10.2009 р.)

6.        

Прокопець (Приходько) Оксана Іванівна

молодий спеціаліст

№212 від

14.07.1988 р.

7.        

(Бондар) Кизицька Людмила Іванівна

молодий спеціаліст

20.10. 1988 р.

№ 302

8.        

ХІЛЬКО Василь      Миколайович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 375 18.10.1990р.

9.        

ДАНИЛЕЦЬ Ганна Дмитрівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 404

22.11.1990р.

10.     

ЧЕРЕПОВИЧ Олександра Яківна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 451

22.11.1990р.

11.     

ПОЛЮХОВИЧ Аполінарія Сергіївна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 436 22.11.1990р.

12.     

ПОЛЮХОВИЧ Людмила Миколаївна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 452 22.11.1990р

13.     

ШЕВЕЛЄВ Олександр Іванович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 453 22.11.1990р.

14.     

ГОЛИШ Микола Іванович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 24  17.01.1991р.

15.     

ГОДУНКО Олена Михайлівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 78 25.02.1991р.

16.     

ЛЕВЧУК Олена Федорівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 127

25.03.1991р.

17.     

ПРОКОПЧУК Марина Ростиславівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 129 21.03.1991р.

18.     

ТАРЕЄВ Володимир Іванович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 216 25.04.1991р.

19.     

ДУБАСТОВКА В’ячеслав Володимирович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 217 25.04.1991р.

20.     

КУСІК Олексій  Євстафійович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 210 25.04.1991р.

21.     

Мариняк Світлана Василівна

молодий спеціаліст

№ 282 від

23.05.1991 р.

22.     

Лавровський Валерій Володимирович

Молодий спеціаліст

Протокол №27 від 09.07.1991 р.

(рішення виконкому №630 від 14.07.2010 р.)

23.     

ОВДІЙЧУК Володимир Олександрович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 381 25.07.1991р

24.     

Фесюк Ольга Олександрівна

молодий спеціаліст

№ 451

від 22.08.1991 р.

25.     

МЕЛЯНЧУК Іван Олександрович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 559  25.10.1991р.

26.     

ІЛЬЧУК Валентина Едуардівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 561 25.10.1991р.

27.     

СИВОЛОАП Яків Андрійович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 621  22.11.1991р.

28.     

Марач (Колошва) Світлана Миколаївна

молодий спеціаліст

23.01.1992 р.

№ 23

29.     

КАЛЛАСТЕ Ігор Миколайович

ЧАЕС

(переселенці)

№ 95 21.02.1992р.

30.     

Борисюк Лариса Володимирівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 224  30.04.1992р.

31.     

Стрілець Наталія Леонідівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 271  30.04.1992р.

32.     

Мигловець (Лопуга) Ольга Миколаївна

молодий спеціаліст

18.06.1992 р.

№ 388

33.     

ЛОПУШАНСЬКА Світлана Василівна

ЧАЕС

(переселенці)

№ 554 27.09.1992р.

34.     

Ольшанський Віталій Васильович

Молодий спеціаліст

№826 від 19.11.1992 р.

(№628 від 14.07.2010 р.)

35.     

КИБУКЕВИЧ Панас Григорович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 849  24.09.1993р.

36.     

АВРАМИШИНА Катерина Михайлівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 1144 26.11.1993р.

37.     

ЛУКОВЕЦЬ Степан Володимирович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 1142  26.11.1993р.

38.     

БОГДАНЕЦЬ Марія Іванівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 228  31.03.1994р.

39.     

Токарчук (Кухарчук) Олена Миколаївна

молодий спеціаліст

Протокол № 74 від 09.06.1994 р. (Рішення виконкому від 16.12. 2009 р. №795)

40.     

ТИШКОВЕЦЬ Володимир Степанович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 378  16.06.1994р.

41.     

ОСТАПОВЕЦЬ Лідія Федосіївна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 461 – 2.08.1994р

42.     

ТАРГОНІЙ Микола Микитович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 492  2.08.1994р.

43.     

ІВАНЧУК Людмила Михайлівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 772  23.12.1994р.

44.     

ЧАЙКОВСЬКИЙ Сергій Тихонович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 728  23.12.1994р.

45.     

ШИНКАРЬ Василь Григорович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 771 23.12.1994р.

46.     

ГОРДИЧ Анатолій Леонідович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 70  23.02.1995р.

47.     

ЖУЧКА Олександр Миколайович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 71  23.02.1995р.

48.     

ЮРЧУК Ніна Куприянівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 72  23.02.1995р.

49.     

Войцеховський Юрій Георгійович

молодий спеціаліст

№ 228 від 18.06.1996 р.

50.     

ЯКОВЧУК Володимир Мефодійович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 217  24.04.1997р.

51.     

МІЩУК Степанида Данилівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 291  25.06.1997р.

52.     

КОРОСТЕЛЬ Петро Прокопович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 292  25.06.1997р.

53.     

СЕНІВ Василь Федорович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 392  26.08.1997р.

54.     

ЛЮЛЮКА Алла Степанівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 637 25.12.1997р.

55.     

МАЦЕЛІК Алла Степанівна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 2249

56.     

Мовчан Руслана Миколаївна

Молодий спеціаліст

(Викладач)

27.01.1998 р.

№24

(рішення виконкому від 28.01.2010 р. № 94)

57.     

КОТЯЙ Олександр Серафимович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 461 18.08.1998р.

58.     

САЛІВОНОВ Вадим Петрович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 681  9.12.1998р.

59.     

ГАЛАГУЗ Руслана Олексіївна

ЧАЕС

(переселенець)

№ 684  9.12.1998р.

60.     

КРІЧКЕВИЧ Дем’ян Степанович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 124  25.02.1999р.

61.     

Ткачук Любов Михайлівна

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 449

14.07.1999р.

62.     

Трофимчук Віктор Володимирович

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 693 29.10.1999р.

63.     

КОШКА Микола Адамович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 694  29.10.1999р.

64.     

Сущик Олександр Миколайович

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 756

26.11.1999р.

65.     

ТИВОНЧУК Степан Йосипович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 567 

27.06.2001р.

66.     

ОПАЛЬКО Василь Григорович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 892 

26.10.2001р.

67.     

Турчик Віктор Григорович

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 262 26.03.2002р.

68.     

Петренчук Михайло Іванович

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 901

28.12.2002р.

69.     

Балдінський Андрій Юрійович

ЧАЕС

(категорія І)

№309

24.04.2003р.

70.     

Коростов Олександр Сергійович

Молодий спеціаліст

№ 682 від 12.08.2004р.

71.     

Андрощук Лідія Андріївна

ЧАЕС

(категорія І)

№893

04.10.2004

72.     

Осипчук Юлія Петрівна

ЧАЕС

(категорія І)

№7

25.01.2005р.

73.     

ГМИР Анатолій Іванович

ЧАЕС

(переселенець)

№ 334 від 19.04.2005

74.     

Савчук Марія Киреївна

ЧАЕС

(переселенець)

№1023 від

29.11.2005р.

75.     

Бородавко Дмитро Сергійович

Молодий спеціаліст

№ 1144

 21.12.2005 р.

76.     

Серган Людмила Миколаївна

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№ 1145

21.12.2005 р.

77.     

Давидчук Олександр Геннадійович

ЧАЕС

(категорія І)

№105

24.02.2006р.

78.     

Сидорук Віктор Євстафійович

ЧАЕС

(категорія ІІ)

№486

30.06.06 р.

79.     

Грипіч Лілія Андрониківна, 1975

Призначено на роботу в іншу місцевість

16.08.2006р.

№ 605

80.     

Лоша Євгеній Іванович

ЧАЕС

(категорія І)

№424

22.04.2008р.

81.     

Пузирко Олександр Борисович

Призначено на роботу в іншу місцевість слідчий

27.08.2009 р.

№522

82.     

Станкевич Андрій Леонідович

Призначено на роботу в іншу місцевість

27.08.2009 р.

№523

83.     

Марк Володимир Миколайович

ЧАЕС

(категорія І)

28.01.2010 №70

84.     

Шулевський Василь Васильович

Інвалід війни

28.01.2010 р.

№ 71

85.     

Бородавко (Майгур) Олена Сергіївна

Молодий спеціаліст

28.01.2010

№ 72)

86.     

Чміль Марія Яківна

ЧАЕС

(категорія І)

28.01.2010

№ 86)

87.     

Коростов Сергій Феодосійович

ЧАЕС

28.01.2010

№ 87)

88.     

Парфенюк Тарас Леонідович

Дитина позбавлена батьківського піклування після припинення перебування під піклуванням

28.01.2010 р.

№ 90

89.     

Савула Іван Миколайович

Інвалід війни

10.02.2010 р. № 145

90.     

Івашенюта Олександр Володимирович

Дитина-сирота після припинення перебування в дитячому будинку сімейного типу

23.02.2010 р. № 192

91.     

Харчук Роман  Михайлович

ЧАЕС

(категорія І)

23.02.2010 р. № 204

92.     

Наумець Федір Филимонович

ЧАЕС

 (категорія І)

24.03.2010 р. № 280

93.     

Моравський Сергій Петрович

Висновок ЛКК № 640 від 18.02.2010 р.

24.03.2010 р. № 281

94.     

Ткачук Валерій Максимович

ЧАЕС

15.04.2010 р. №371

95.     

Хильчук (Гвяздовська) Ізаура Миколаївна

Молодий спеціаліст

13.05.2010 р.

№ 441

96.     

Кокотайло Олександр Миколайович

Інвалід війни (Афганістан)

13.05.2010 р. № 443

97.     

Кіптач Олександр Васильович, 1986

Дитина-сирота після припинення перебування під піклуванням

01.06.2010 р. № 506

98.     

Адамян Артур Рафікович 

Інвалід війни (Афганістан)

№624 від 14.07.2010 року

99.     

Маринич Микола Карпович

 

№635 від 14.07.2010 року

100.  

Сьомак Володимир Миколайович

ЧАЕС

(категорія І);

Інвалід війни

№750 від 25.08.2010 року

101.  

Полюхович Микола Миколайович

ЧАЕС

(категорія І)

№819 від 24.09.2010 року

102.  

Варман Анатолій Савич

ЧАЕС

№1117 від 13.12.2010

103.  

Будько Віктор Петрович

ЧАЕС

№1119 13.12.2010

104.  

Невмержицька Зоряна Анатоліївна

Дитина-сирота

№411 від 21.06.2011 року

105.  

Вєтрова Марина Сергіївна

Особа із числа дітей-сиріт

№415 від 21.06.2011 року

106.  

Якуш Марія Григорівна

ЧАЕС

(категорія І)

№ 481 від 10.08.2011 року

107.  

Ярошик Марія Володимирівна

Член сім’ї загиблого ветерана війни

№ 486 від 10.08.2011 року

108.  

Колтунова Марія Костянтинівна

Член сім’ї загиблого ветерана війни

№ 557 від 27.09.2011 року

109.  

Палій Анатолій Дмитрович

Молодий спеціаліст

№ 696 від 24.11.2011 року

110.  

Філончук Тетяна Миколаївна

ЧАЕС

(категорія І)

№111 від 29.03.2012

111.  

Довматюк Андрій Валерійович

Особа з числа дітей сиріт

№237 31.05.2012 р.

112.  

Кудільчак Віта Володимирівна

Прокурор призначений на роботу в іншу місцевість

№233 31.05.2012 р

113.  

Жданюк Микола Улянович

Член сім’ї загиблого ветерана війни

№236 31.05.2012 р.

114.  

Косковецький Ігор Ігорович

Особа з числа дітей сиріт

№234 31.05.2012 р.

115.  

Трохимчук Олександр Олександрович

Особа з числа дітей сиріт

№393 06.09.2012

116.  

Шамбір Мар’яна Русланівна

Особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування

№392 від 06.09.2012

117.  

Самчук Юрій Олександрович

Дитина-сирота

№ 499 від 29.11. 2012

118.  

Плескач Роман Олегович

Особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування

№ 500 від 29.11. 2012

119.  

Відьманов Володимир Іванович

Особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування

№ 501 від 29.11. 2012

120.  

Чернецький Орест Миронович

Прокурор призначений на роботу в іншу місцевість

№424 від 03.10.2013

121.  

Драганчук Василь Дмитрович

Інвалід війни

№425 від 03.10.2013

122.  

Кравчук Олександра Олександрівна

Особа з числа дітей сиріт

№473 від 31.10.2013

123.  

Цвіркун Олександр Сергійович

Суддя призначений на роботу в іншу місцевість

№511 від 20.11.2013

124.  

Метещук Ірина Володимирівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№512 від 20.11.2013

125.  

Фесюк Богдан Миколайович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№513 від 20.11.2013

126.  

Родіонова Юлія Миколаївна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№512 від 20.11.2013

127.  

Новак Валерій Вікторович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

128.  

Мещеряков Віталій Олексійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

129.  

Небаба Дмитро Павлович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

130.  

Джигринюк Денис Вікторович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

131.  

Ковальчук Віталій Володимирович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

132.  

Костючок Валерія Василівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

133.  

Мещерякова Альона Олексіївна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

134.  

Ющук Юрій Петрович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№590 від 26.12.2013

135.  

Басюк Андрій Валерійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№94 від 27.02.2014

136.  

Козачок Руслан Олексійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№178 від 24.04.2014

137.  

Федоренко Вадим Юрійович

Дитина сирота

№364 від 27.08.2014

138.  

Куц Ігор Анатолійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№400 від 25.09.2014

139.  

Ткачук Михайло Максимович

Інвалід війни

№466 від 05.11.2014

140.  

Ющук Віталій Петрович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№47 від 28.01.2015

141.  

Форносова Анжеліка Юріївна

Дитина сирота

№48 від 28.01.2015

142.  

Мельничук Анна Володимирівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№112 від 18.03.2015

143.  

Костючок Олена Василівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№177 від 30.04.0215

144.  

Поплавський Ярослав Васильович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№178 від 30.04.2015

145.  

Гречка Наталія Петрівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№529 від 09.12.2015

146.  

Фурманець Роман Анатолійович

інвалід війни (АТО)

№97 від  25.02.2016

147.  

Пузирь Олександр Миколайович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№153 від 31.03.2016

148.  

Удодик Вячеслав Микитович

інвалід війни

№195 від 28.04.2016

149.  

Алексійчук Микола Антонович

ЧАЕС

№244 від 25.05.2016

150.  

Петрова Наталія Павлівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№266 від 09.06.2016

151.  

Бартощук Юрій Володимирович

інвалід війни

№318 від 20.07.2016

152.  

Кошку Дмитро Вікторович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№568 від 22.12.2016

153.  

Шиліжинський Владислав Русланович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№118 від 15.03.2017

154.  

Поліщук Тетяна Василівна

Член сім’ї загиблого військовослужбовця

№198 від 18.05.2017

155.  

Ющук Мирослава Петрівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№199 від 18.05.2017

156.  

Царук Назарій Юрійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№236 від 14.06.2017

157.  

Слісарчука Богдан Вікторович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№237 від 14.06.2017

158.  

Кондратюк Алла Миколаївна

члена сім’ї загиблого ветерана війни (АТО)

№238 від 14.06.2017

159.  

Корева Наталія Іванівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№390 від 05.11.2017

160.  

Тимощук Саїд Олександрович

Дитина-сирота

№470 від 01.12.2017

161.  

Суслов Степан Григорович

Інвалід війни

№109 від 14.03.2018

162.  

Басюк Ігор Леонідович

Інвалід війни (АТО)

№108 від  14.03.2018

163.  

Шульгін Артем Володимирович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№162 від 27.04.2018

164.  

Юрчук Денис Анатолійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№212 від 30.05.2018

165.  

Черешня Владислав Андрійович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№213 від 30.05.2018

166.  

Головчак Володимир Степанович

члена сім’ї загиблого ветерана війни (АТО)

№259 від 05.07.2018

167.  

Ткачук Ніна Євгеніївна

члена сім’ї загиблого ветерана війни (АТО)

№342 від 26.09.2018

168.  

Басюк Сергій Михайлович

інвалід війни

№404 від 14.11.2018

169.  

Стецюк Оксана Олександрівна

Дитина позбавлена батьківського піклування

№110 від 28.03.2019

170.  

Мишкевич Іван Павлович

Дитина позбавлена батьківського піклування

№166 від 14.0.2019