Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

14 грудня 2016р. у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чернобильській АЕС з мужніми земляками- чорнобильцями зустрілись представники районної та міської влади.

Під час проведення круглого столу у якому взяли участь заступник голови РДА Оксана Киптель, спеціаліст міської ради Світлана Гришко, начальник управління праці і соціального захисту населення Ніна Марчук,було обговорено багато нагальних питань які турбують ветеранів- ліквідаторів. Зокрема, було оголошено про виділення коштів для виготовлення пам’ятного знаку Героям- чорнобильцям, який повстане поблизу Меморіалу Слави у Костополі .

Представники влади дякували учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за їх подвиг та пообіцяли подальшу всебічну підтримку.

Учасники зібрання поклали вінки та квіти до Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС на території пожежно-рятувальної частини та вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання.