Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

7-го грудня 2016 року в приміщенні Костопільської міської ради відбулися заходи присвячені професійному святу – Дню місцевого самоврядування.

В урочистій залі зібрались ті, хто представляє інтереси наших жителів у вирішенні найскладніших життєвих питань. Серед них: міський голова Євгеній Денисюк, начальник Костопільського РС ГУ ДСНС Сергій Мостовий, депутати Костопільської міської ради поточного та минулих скликань, працівники апарату міської ради, колишні працівники міської ради, представники громадськості, військовослужбовці, директори та працівники комунальних підприємств міста.

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся голова міської ради Євгеній Денисюк, який подякував усім, хто бере активну участь у громадському житті району, хто сприяє вирішенню питань територіальної громади та побажав миру, злагоди і благополуччя. «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути», – наголосив Євгеній Олексійович.

Вже традиційно, з нагоди Дня місцевого самоврядування, підводяться підсумки роботи та нагороджуються Грамотами Костопільської міської ради кращих, чий внесок у розвиток міста був найвагомішим. Так, за сумлінну працю та професійне виконання посадових обов’язків, грамотами Костопільської міської ради були нагороджені працівники міської ради: Тетяна Басюк, Ольга Горошко, Лариса Борисюк, Алексіюк Валентина, Анатолій Дмитринський, Тетяна Старовойт, Людмила Довгалець, Дмитро Єрмаченко, Олег Моторко, Юрій Лисецький.

За активну громадську позицію, ініціативність та наполегливість у вирішенні нагальних проблем громади, грамотами Костопільської міської ради були нагороджені депутати міської ради сьомого скликання: Надія Павловська, Алла Матвійчук, Леонід Безбах, Біньковський Руслан.

До Дня місцевого самоврядування грамотами відзначили й директорів комунальних підприємств міста, а саме: Ігора Оніщука, Юрія Стахнюка, Василя Глухоцького, Євгена Микитюка, Олександра Андрощука, Василя Демчука.

З метою заохочення особового складу військовослужбовців, популяризації військової служби у Збройних Силах України та з нагоди 25-ої річниці ЗСУ, пам’ятними медалями «25 років Збройним силам України» були нагороджені військовослужбовці ЗС України. Серед кращих з кращих: Юрій Громик, Олег Бернада, Віктор Фінчук, Андрій Ткач, Олександр Раков, Юрій Радивоник, Віталій Лукомський, Олександр Ніколайчук, Олег Ропак, Вадим Гайдей, Михайло Мельник, Андрій Лукашеви, Володимир Овдійчук, Назар Зулайкхі, Андрій Троцюк, Олександр Литвиненко, Віталій Плахотнюк, В’ячеслав Онищук, Микола Гамула, Віктор Михальський.

З вітальним словом, з нагоди чудового свята, перед присутніми виступила Віра Якимець – секретар Костопільської міської радий третього, четвертого і п’ятого скликань. За словами Віри Іванівни, нині їй приємно спостерігати, як Костопіль розвивається у всіх без виключення сферах життєдіяльності. Вона висловила слова вдячності за сумлінну багаторічну працю міському голові та урочисто вручила Євгенію Олексійовичу символічний подарунок – козацьку булаву.

Святковий настрій усім присутнім на урочистому заході додавали виступи фольклорного гурту міського клубу «Хмизівчанка».