Урочисто привітали волонтерів та військовослужбовців

5 грудня 2016 року у Костопільському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України, який відзначатимуть сьогодні, 6 грудня.

Участь у ньому взяли секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко, голова районної ради Сергій Ткачук, голова райдержадміністрації Олександр Середа, волонтерська спільнота, військовослужбовці, представники громадськості Костопільщини.

Зі щирими словами вдячності, на сцені будинку культури виступив Дмитро Єрмаченко. Він подякував волонтерам за ту неоціненну справу, яку вони продовжують  безкорисно виконувати з величезною самовіддачею. Адже завдяки в тому числі й волонтерам, українська армія набула концептуально нового формату, а суспільство продемонструвало здатність об’єднуватися.

Грамотами Костопільської міської ради було нагороджено найактивніших волонтерів міста. Серед них: Сергій Тершак, Анатолій Алексейчук, Іван Воробей, Юрій Чижов.

З нагоди Дня Збройних Сил України, за проявлену ініціативу, практичну роботу при здійсненні заходів підготовки до чергової хвилі часткової мобілізації, грамотами Костопільської міської ради було нагороджено капітана Дмитра Степового, старшого солдата Івана Кристюка, працівника ЗСУ Оксану Гришан.

Хвилиною мовчання вшанували героїв-костопільчан, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність України. Згодом, до меморіалу «Герої не вмирають» було покладено квіти.