2 вересня – День закінчення Другої світової війни

2 вересня 2020 року в Україні та світі  відзначають 75-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільшої трагедії ХХ століття.

IMG 20200902 090305

З цієї нагоди у Костополі поблизу меморіалу Слави відбулося урочисте покладання квітів за участі голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля, голови районної ради Сергія Ткачука, заступника міського голови Володимира Волоса, голови районної ветеранської організації Георгія Лазарчука.

Присутні хвилиною мовчання пам'янули воїнів, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.

Величезного горя і страждань, неймовірних втрат зазнав у цій війні український народ: з чотирьох років німецько-радянської війни бойові дії тривали на українських землях три роки й чотири місяці. Людські втрати України склали щонайменше 14 млн осіб. Понад 2 млн українців нацисти вивезли до Німеччини з СРСР для роботи на промислових підприємствах і в сільському господарстві.

У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.