Відбулася робоча нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів міста

14 вересня 2020 року у Костопільській міській раді відбулася робоча нарада очільників міста та керівників дошкільних навчальних закладів.

Під час зустрічі міський голова Євгеній Денисюк обговорив з керівниками ДНЗ ряд організаційних питань, що стосуються готовності навчальних закладів розпочати роботу, наявностість матеріального забезпечення для дотримання карантинних вимог та виконання заходів задля забезпечення здоров’я дітей і персоналу.

За результатами наради, відповідно до рекомендацій керівників ДНЗ міста Костопіль було вирішено розпочати роботу дошкільних навчальних закладів з 16 вересня 2020 року для старших груп. Всі інші (молодші) групи будуть відвідувати свої навчальні заклади з дотриманням карантинних вимог з понеділка 21 вересня 2020 року.

KOSTOPIL MR