logo

Очищення влади

Нормативна база

Закон України "Про очищення влади"

ПОРЯДОК проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"


 Інформація про результати проведення перевірки

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» 29 травня 2017 року Костопільською міською радою щодо Рогової Ольги Анатоліївни - головного спеціаліста з опіки і піклування, соціально-виховної роботи в освітніх закладах міста.

Декларація про доходи

Заява

Розпорядження міського голови №57-рк від 29 травня 2017 року Про проведення перевірки відомостей стосовно Рогової О.А. щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади»


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» 20 серпня 2019 року Костопільською міською радою щодо Світощук Тетяни Олександрівни - головного спеціаліста з питань бухгалтерського обліку та звітності.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік

Заява

Розпорядження міського голови №146-рк від 20 серпня 2019 року Про проведення перевірки відомостей стосовно Світощук Т. О. щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади»

Довідка Про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Світощук Тетяни Олександрівни, яка працює головним спеціалістом з питань бухгалтерського обліку та звітності в Костопільській міській раді


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Довгого Мирослава Мирославовича Західному міжрегіональному управлінню міністерства юстиції (м. Львів)

Декларація про доходи

Заява