КП КМР « Костопількомуненергія» повідомляє що має намір здійснити коригування діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів, які затверджені рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради від 11 жовтня 2021 року № 333.

Комунальне підприємство Костопільської міської ради «КОСТОПІЛЬКОМУНСЕРВІС» повідомляє:

Рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради № 333 від 11.10.2021 р. затверджено та з 12.10.2021 р. введено в дію двоставковий тариф на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) (далі- Послуга).

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.

З наступного року до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) будуть послідовно підключатись нові громади, а коло послуг соціального характеру, які можна буде отримати через ЄІССС, буде постійно розширюватись. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час спільного брифінгу Мінсоцполітики та Мінцифри “Цифрова трансформація соціальної сфери”.

Ми, депутати Костопільської міської ради, звертаємось до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

Ми, депутати Костопільської міської ради, глибоко обурені ситуацією щодо чергового необґрунтованого підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення. Після тривалого карантину внаслідок коронавірусної інфекції, введення обтяжуючих нормативних актів для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності українців представники центральної влади відкритим текстом анонсують підвищення тарифів для населення.