logo

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік

       На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП КМР Костопільводоканал доводить до відома споживачів, що має намір провести зміну діючих тарифів на послуги централізоване водопостачання та послуги централізоване водовідведення.

27 січня 2022 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голокосту (на території стадіону «Колос», м.Костопіль).
Також до Вашої уваги у Костопільському краєзнавчому музеї доступна для перегляду відеоекскурсія «Банальність зла: Голокост, Шоа, катастрофа…».

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Костопільська міська рада; 35000 Рівненська область, місто Костопіль, вулиця 1 Травня, 3; код ЄДРПОУ 04057669; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

На виконання абзацу другого частини другої статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись Наказом від 30.07.2012 року № 390 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України “ Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, КП КМР “Костопількомунсервіс” повідомляє про свій намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (ТПВ), довівши до мешканців міста, бюджетних організацій та інших споживачів наступну інформацію:   

Оголошення!
Відповідно до Постанови КМУ № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» від 25.03.2020 (зі змінами від 31.08.2021) п.4:
На період карантину для регіонів із встановленим "червоним" рівнем епідемічної небезпеки проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, що встановлені підпунктами 2-6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064; 2019 р., № 69, ст. 2390), незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.
Переглянути рівень епідемічної небезпеки по кожній територіальній громаді Рівненського району можна на сайті Рівненської обласної державної адміністрації у пункті Протокольні рішення комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області: https://www.rv.gov.ua/protokolni-rishennya-komisiyi-z-pitan-teb-ta-ns-rivnenskoyi-oblasti
Розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг змінюється залежно від рівня епідемічної небезпеки та розміру тарифів. У жовтні, листопаді та грудні 2021 територія Костопільської, Малолюбашанської, Деражненської та Головинської територіальних громад мала «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Тому нарахування субсидії було здійснено з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів. Станом на 24.01.2022 маємо «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Тому січень нараховано без урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів. Якщо до кінця січня буде встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, при закритті лютого 2022 буде здійснено перерахунок субсидії за січень з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів.