logo

 

Розглянемо такі питання:

 

- ефективне управління спільною власністю

- енергоефективність житлових будинків

- умови участі у програмі «Енергодім»

- важливість створення ОСББ. 

Також обговоримо питання підписання договору ОСББ з газовою компанією, обслуговування та безпечне газопостачання в будинку.

 

Захід відбудеться у вівторок, 28 березня о 16:00

Місце проведення: зала засідань міської ради (вул. 1 Травня, 3)

 

Сподіваємося на вашу зацікавленість та активність!

Від початку повномаштабного вторгнення в Україну з тимчасово окупованих територій примусово агресори вивозять громадян України, які в багатьох випадках і досі перебувають за межами країни без документів. Тому Урядом України запроваджено експериментальний проєкт щодо оформлення таким особам на території України посвідчення особи на повернення в Україну.

 

Відтак, родичі, які перебувають в Україні (діти, батьки, чоловік або дружина, повнорідні чи неповнорідні брати/сестри) можуть звернутися із заявою для оформлення посвідчення до територіальних органів Державної міграційної служби України.

 

В Рівненській області з цих питань можна звернутися до Управління Державної міграційної служби України, розташованого за адресою: вул. 16 липня,6, м.Рівне

                                           ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР
                                     про надання послуг з поводження з побутовими відходами

м. Костопіль

(найменування населеного пункту)

                   «01» травня 2023 р.

                       Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"

(найменування суб’єкта господарювання, що надає послуги)

в особі директора Онищука Ігоря Ярославовича, що діє на підставі Статуту
                                                                                  (посада, прізвище, ім’я та по батькові (за наявності)                                                                                                                       (назва документа)

затвердженого рішенням Костопільської міської ради № 470 від 07.12.2021

                                                                                                           (найменування органу)

(далі - Виконавець), з однієї сторони, та індивідуальний споживач, який є співвласником багатоквартирного будинку, власником індивідуального (садибного) житлового будинку і приєднався до умов цього договору згідно з пунктом 3 цього договору (далі - споживач), з іншої сторони, уклали цей договір про таке.

Служба порятунку вкотре нагадує краянам про заборону самовільного випалювання сухої трави та очерету, спалювання сміття!

Пам'ятайте - такі дії є злочинними, адже призводять до непоправних наслідків! Взявши до рук сірники, зупиніться!!!

Збережіть довкілля для майбутніх поколінь.

Не будьте байдужими до життя і здоров'яближніх людей!

З настанням весняно-літнього періоду особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), цибуля ведмежа (черемша), всі види сон-трави, тюльпан дібровний, проліски дволистий та сибірський, конвалія, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, шафран весняний, – це далеко не повний перелік первоцвітів. Усі ці рослини знаходяться на межі зникнення

Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки. Масовий збір первоцвітів знижує чисельність їх популяцій.

Законодавство України суворо забороняє купівлю рідкісних дикорослих рослин. Тобто, коли хтось із громадян придбав букетик підсніжників чи пролісків, заплативши за нього певну суму, то він автоматично став порушником закону.

За збір, продаж та купівлю первоцівітів передбачена адміністративна відповідальність за статтею 88(1) Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою громадяни, які скоїли такі дії, несуть відповідальність у вигляді штрафу від 510 до 1700 грн з конфіскацією рослини. При цьому аналогічні дії, вчинені щодо першоцвітів, які зростали в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн з конфіскацією рослини.

Також варто зауважити, що за один екземпляр незаконно добутої рослини, занесеної до Червоної книги України, передбачена відповідна компенсація за її знищення, наприклад: черемша (цибуля ведмежа) – 62грн.; шафрани (крокуси), підсніжники – від 49 до 62 грн., залежно від виду; сон трава – від 37 до 62 грн., залежно від виду.

Стаття 90 (порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України), а також статті 159 і 160 (порушення правил торгівлі на ринках і торгівля з рук у невстановлених місцях) теж передбачають штрафи.

Нагадуємо, що у Костопільській ТГ працює інспектор з питань благоустрою, який уповноважений складати протоколи про адміністративні правопорушення, вести фото- та відео-фіксацію порушень та надавати матеріали справи на розгляд адміністративної комісії при Костопільській міській раді.

Таким чином, з метою недопущення порушення вимог природоохоронного законодавства в частині незаконного збору і заготівлі, торгівлі рідкісними та зникаючими ранньоквітучими рослинами і первоцвітами, закликаємо усіх громадян бути свідомими, берегти природу і не знищувати ранньоквітучі об’єкти рослинного світу.

 

      Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд»

      Костопільська міська рада, повідомляє про оприлюднення проекту рішення  виконавчого комітету Костопільської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

      Стислий зміст проекту: затвердити Порядок розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Костопіль відповідно до законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №244 від 21.10.2011 року, наказу  «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні» від 30.12.2014 року № 1417,  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» враховуючи Правила благоустрою Костопільської міської територіальної громади, затверджені  рішенням Костопільської міської ради від 13 жовтня 2022 року №838.

      Зазначений проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднений на сайті Костопільської міської ради www.kostopil-rada.gov.ua (Регуляторна діяльність).

      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються розробником проекту регуляторного акту – начальником відділу містобудування,  архітектури та землеустрою управління забезпечення роботи ради, бухгалтерського обліку, архітектури та землеустрою Костопільської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради:

      - на поштову адресу: 35000, вул. Незалежності, 7, м. Костопіль, тел. 2-07-62.

Відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженому наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за № 753/32205) (далі – Порядок) комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» (далі – КП КМР  «Костопількомунасервіс», Підприємство) інформує щодо наступного.

КП КМР «Костопількомунсервіс» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на виробництво (надання) послуг з поводження з побутовими відходами (далі – послуги) та подало їх до виконавчого комітету Котопільської міської ради з метою подальшого встановлення.

Відповідно до Порядку, КП КМР «Костопількомунсервіс» доводить до відома споживачів наступну інформацію.