УВАГА!!!

Роз'яснення з питань призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій можна отримати у спеціалістів відділу з надання соціальних послуг (м.Костопіль) управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації виключно за номерами телефонів:
(098) 509 60 84 (пільгове забезпечення);
(097) 904 34 43 (соціальні допомоги, житлові субсидії).

головного спеціаліста відділу адміністрування (юриста) управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

Вимоги до конкурсантів: 

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Відділ ЖКГ інформує

Із метою врегулювання проблемних питань, пов’язаних із підвищенням цін і тарифів на ринках електричної енергії та природного газу, 27 січня 2021 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги», якою запропоновано ряд організаційно-правових заходів, спрямованих на зменшення видатків населення на оплату житлово-комунальних послуг.

       Керуючись п.2.5. “Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, затвердженого наказом міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390, комунальне підприємство Костопільської міської ради “Костопількомунсервіс” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих цін на надання ритуальних послуг в літній період 2021 року.

Відповідно до Комплексної програми розвитку агропромислового розвитку Рівненської області на 2018 – 2022 роки зі змінами, схваленими розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.02.2020 №71 та затвердженими рішення обласної ради від 13.03.2020 № 1609, передбачається часткове відшкодування фізичним особам, за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку.