ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії

До уваги власників (співвласників) квартир та інших вбудованих приміщень, в тому числі квартир, в яких влаштоване автономне опалення!

Керуючись вимогами статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради в №263 від 24.09.2020 року  та в зв’язку з набранням чинності Закону України «Про житлово – комунальні послуги»  КП КМР «Костопількомуненергія» укладає публічний договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії (без обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи) ( далі – Договір).

Договір вважається укладеним з дати підписання заяви – приєднання до договору, яка повертається споживачем на адресу підприємства або сплати за квитанцією або з дати, вказаної в заяві – приєднанні, якщо споживач протягом вказаного в заяві – приєднанні терміну не звернувся до підприємства із запереченням, щодо укладання договору в цілому або щодо окремих умов договору. Також оплата по квитанції підтверджує згоду на автоматизовану обробку персональних даних, згідно з чинним законодавством. За бажанням, укладання договору можливе в письмовій формі.

Інформація про публічний договір та текст проекту публічного договору були розміщенні на сайті Костопільської міської ради 14 та 26 серпня 2020 року, а також в газеті «Пропозиція» від 22.08.2020 року №25.

Тарифи на теплову енергію затверджені рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради №255 від 9 вересня 2020 року та оприлюднені на сайті Костопільської міської ради 14 вересня 2020 року.

Рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради в №263 від 24.09.2020 року  про надання згоди КП КМР «Костопількомуненергія» на укладання публічного договору додається.