КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

Кандидатам на участь у конкурсному відборі визначаються наступні вимоги:

1) громадянство України;

2) вільне володіння державною мовою;

3) вища юридична освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

4) стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи у закладах, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 2-х років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби, з зазначенням згоди на обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформацію, щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом житлово-комунального господарства та комунальної власності виконавчого комітету Костопільської міської ради.

Заяви приймаються з 22 січня 2021 року по 22 лютого 2021 року за адресою м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності Костопільської міської ради, тел. 2-15-71.».