Виконавчий комітет Костопільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку , інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до конкурсантів:

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах у закладах , на підприємствах , в установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
2. Заповнену особову картку (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;
3. Письмову заяву, в якій повідомляється, що не застосовувалися заборони, визначені частиною третьою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;
4. 2 фотокартки розміром 4х6 см;
5. Документи про освіту;
6.Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (заповнюється на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);
7. Копію документа, який посвідчує особу;
8. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
9. Письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
10. Військовий квиток ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
11. Копію трудової книжки.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформацію щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається загально-організаційним відділом апарату виконавчого комітету Костопільської міської ради додатково.

Заяви приймаються з 02 лютого 2021 року по 02 березня 2021 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня,3, Костопільська міська рада, тел.: 2-20-13.