Управління освіти, культури, молоді та спорту оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

головного спеціаліста відділу адміністрування (юриста) управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

Вимоги до кандидатів:
громадянство України;
вільне володіння державною мовою;
вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
2. Заповнену особову картку (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;
3. Письмову заяву, в якій повідомляється, що не застосовувалися заборони, визначені частиною третьою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;
4. 2 фотокартки розміром 4х6 см;
5. Документи про освіту;
6. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (заповнюється на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);
7. Копію документа, який посвідчує особу;
8. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
9. Письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
10. Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
11. Копію трудової книжки.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради додатково.
Документи для участі у конкурсі приймаються з 06 квітня по 06 травня 2021 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, Костопільська міська рада, каб. 32.

Порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради