Шановні жителі Костопільської територіальної громади!

УВАГА!!!

Роз'яснення з питань призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій можна отримати у спеціалістів відділу з надання соціальних послуг (м.Костопіль) управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації виключно за номерами телефонів:
(098) 509 60 84 (пільгове забезпечення);
(097) 904 34 43 (соціальні допомоги, житлові субсидії).

Прийом документів для отримання адміністративних послуг соціального характеру здійснює «Центр надання адміністративних послуг» Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності, 7. Отримати детальну інформацію та консультацію з питань оформлення та призначення усіх видів соціальних допомог можна за номером телефону (068) 096 68 60.

Інформацію про перелік соціальних послуг, їхній зміст і порядок надання можна отримати у відділі соціального захисту населення Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності, 7, або за номером телефону (068) 095 54 54.