ОГОЛОШЕННЯ

26 квітня 2021 року у Костопільській міській територіальній громаді відбудеться низка заходів, пов’язаних із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи:

11год.00хв. - захід «Гірчить Чорнобиль крізь роки», місце проведення – велика зала адмінприміщення міської ради І поверх (вул.Незалежност,7);
12год.00хв. - покладання квітів до пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС на території пожежної частини (ДПРЧ – 19 ГУДСНС України у Рівненській області, вул.Артилерійська, 5).
У заходах візьмуть участь учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники влади, громадськість.
Також на території громади у Костопільському районному краєзнавчому музеї, бібліотеках, закладах освіти та культури заплановано проведення інформаційних, просвітницьких, культурно-мистецьких та інших заходів, пов’язаних із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.