Відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та землеустрою

27 липня 2021 року о 11:00 год відбудеться засідання Архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та землеустрою у приміщенні Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності,7 в кабінеті №20 (мала зала засідань).

Порядок денний:
1. Розгляд проєкту Детального плану території , що обмежується вулицею Пилипа Орлика (від об’їзної дороги до міського кладовища) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області.
Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКА»
2. Розгляд проєкту внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею Хмизопільська, Казкова та провулком Казковим в м. Костопіль Рівненської області.
Розробник: Рівненська філія ДРУДНДІПМ «Дніпромісто» ім. Ю.М.Білоконя
3. Розгляд проєкту Детального плану території, що обмежується вулицею 8 Березня (від перехрестя з вул. Прибережна до перехрестя з вул. Грушевського) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області.
Розробник: ФОП Бачунов Олег Володимирович
4. Розгляд проєкту Детального плану території, що обмежується вулицею Крип’якевича (територією навколо багатоквартирного житлового будинку по вул. Крип’якевича, 16А) та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області.
Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКА»
5. Розгляд проєкту Детального плану території , що обмежується вулицею Героїв Крут та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль
Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКА»

6. Розгляд проєкту Детального плану території , що обмежується вулицею Героїв УПА (земельна ділянка по вул. Героїв УПА, 21б ) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль
Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКА»

7. Розгляд проєкту Детального плану території , що обмежується вулицею Б.Хмельницького (територія навколо багатоквартирного житлового будинку по вул. Б. Хмельницького, 22) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль
Розробник: ФОП Бачунов Олег Володимирович

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в відділі містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль , вул. Незалежності , 7 кабінет №24 (2-й поверх).