КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ШУКАЄ ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Із метою надання послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення права на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі, міська рада шукає громадян, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту та допомоги.

Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має:
- повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі, готові бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя (далі - добровільний помічник);
- належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання, у тому числі наявність окремої кімнати (крім прохідних кімнат, кімнат мансардного або підвального типу) та побутових зручностей.
Міська рада гарантує: заробітну плату, кошти на отримання дитини, професійну підтримку, організовувати процес влаштування дитини до сім’ї патронатного вихователя, яка у зв’язку із складними життєвими обставинами не може проживати із своїми батьками/законними представниками, та її вибуття з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 р. № 893 “Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиноюˮ.

Обов’язки, права та відповідальність патронатного вихователя під час перебування у його сім’ї дитини, влаштованої органом опіки та піклування, визначаються договором про патронат над дитиною, типова форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 р. № 893 “Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиноюˮ.

Усіх, хто готовий допомогти дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, просимо звертатися у службу у справах дітей міської ради: вул. місто Костопіль, Незалежності, 7, каб. 42, 46.
Телефон для довідок: 096-408-64-89
фоото з мережі Інтернет