ПРОБАЦІЯ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ

Рівненський районний відділ № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.
Волонтер пробації – це людина, яка добре знає себе та розуміє інших, демонструє гнучкість та емпатію у взаємодії з оточуючими, терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань. Тільки за такої умови волонтер пробації зможе ефективно виконувати свої функції та допомагати клієнтам пробації у пошуку шляху до правослухняного життя і подоланні складних життєвих обставин.

Волонтери пробації сприяють органу пробації у здійсненні нагляду за суб'єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи задля забезпечення безпеки суспільства.
Волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, володіє такими навичками, як комунікабельність, відповідальність, лояльність, організованість.
Чекаємо за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності,14, Рівненська область. Довідка за телефоном 0961813107 Сергій Алексійчук
БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ