До уваги споживачів КП КМР «Костопількомуненергія»!

Доводимо до відома абонентів Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомуненергія», що Постановою КМУ від 8 вересня 2021 р. № 1022 (далі Постанови КМУ № 1022), яка набрала чинності 01 жовтня 2021 року, затверджено зміни, що вносяться до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії».

Ці Правила регулюють відносини між суб’єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з постачання теплової енергії (далі - виконавець), та індивідуальним і колективним споживачем (далі - споживач), який отримує або має намір отримати послугу з постачання теплової енергії (далі - послуга), та визначають вимоги до якості послуги, одиниці вимірювання обсягу спожитої споживачем теплової енергії, порядок оплати.
Згідно п. 13. Постанови КМУ № 1022: Надання послуги здійснюється виключно на договірних засадах.
Задля забезпечення прав усіх категорій споживачів, для тих, які не обрали жодну форму договору з виконавцем послуги, запроваджено публічний договір приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та надання послуг з постачання гарячої води.
Затверджено Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії, який є публічними договором приєднання і укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.
Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомуненергія» публікує текст «публічного Типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії» та додаток до публічного індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії «ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії».
Такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.
Ознайомитись з текстом «Типового індивідуального договору про надання послуг з постачання теплової енергії» та заявою-приєднання можна за посиланням: https://kostopil-rada.gov.ua/komunalni/33-komunalne-pidpriemstvo-kostopilkomunenergiya