logo

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника та головного спеціаліста відділу мобілізаційно-секретної роботи виконавчого комітету Костопільської міської ради

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника та головного спеціаліста відділу мобілізаційно-секретної роботи виконавчого комітету Костопільської міської ради

Вимоги до конкурсантів:

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою (на посаду головного спеціаліста);

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років (на посаду начальника відділу).

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження цієї служби та умовами конкурсу.

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.

Такими документами можуть бути зокрема:

- документ державного зразка про освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджує знання української мови.

5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

6. Копію паспорта громадянина України.

7. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка.

8. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Для отримання інформації щодо умов проведення конкурсу звертатися за тел. 2-10-39.

Заяви приймаються з 7 січня 2022 року до 6 лютого 2022 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, Костопільська міська рада, тел.: 2-10-39.