logo

Відділ містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради повідомляє про проведення Архітектурно-містобудівної ради, яка відбудеться 22 вересня 2022 року о 14:00 год  в адміністративному приміщені Костопільської міської ради за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7 в кабінеті №20 (мала зала засідань).

Порядок денний:

1. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території садового масиву «Прибережний» за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Рівненського району.

Замовник:  Рівненська районна державна адміністрація

Розробник: ФОП Семенюк Роман Віталійович

2. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території садового масиву «Річковий» за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Рівненського району.

Замовник:  Рівненська районна державна адміністрація

1. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується вулицею Крип’якевича (від меліоративного каналу міських очисних споруд до очисних споруд) та прилеглими до неї територіями.

Розробник:  ФОП Семенюк Роман Віталійович

1. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується вулицею Прибережна (від перехрестя з вул. С. Руданського до перехрестя вул. 8 Березня) та прилеглими до неї територіями.

Розробник: ФОП Семенюк Роман Віталійович

5. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Внесення змін до детального плану території, що обмежується частиною вулиці Нова (від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Тиха) та прилеглими територіями в м.Костопіль.

Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна

6. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується вулицею Проектова та прилеглими до неї територіями(для будівництва складу – магазину) в                     м. Костопіль Рівненської області.

Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна

7. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується земельною ділянкою, яка перебуває у постійному користуванні городнього товариства «Городник» та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна

8. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Внесення змін до детального плану території, що обмежується вулицею Нова (територія від ЗАТ «Ринок» до Рівненського об’єднання «Профдезінфекція») та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Розробник: ФОП  Бачунов Олег Володимирович

9. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується вулицею С.Руданського (від перехрестя з вул.Грушевського до перехрестя з вул. Прибережна) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Розробник: ФОП Бачунов Олег Володимирович

10. Розгляд проєкту містобудівної документації:

Детальний план території, що обмежується вулицею Грушевського, 34 та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Розробник: ФОП Бачунов Олег Володимирович

11. Різне.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в відділі містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7  кабінет №24 (2-й поверх).