УВАГА! КОНКУРС ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ «ВАЖЛИВІСТЬ РОДИНИ У ЖИТТІ ДИТИНИ»

30 вересня в Україні щороку відзначають День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
У рамках відзначення у Костопільській територіальній громаді Дня усиновлення, комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» КМР оголошує конкурс дитячих малюнків «Важливість родини у житті дитини».
Це конкурс про бачення дитини своєї родини, про любов, отриману в сім’ї, про підтримку найближчих та найдорожчих.
Умови участі у конкурсі:
- учасники: діти віком до 15 років;
- техніка виконання робіт будь-яка: олівці, фломастери, фарби;
- розмір малюнка від А4 та більше з обов’язковим зазначенням імені, прізвища, віку автора та контактного номеру телефону;
- термін подачі робіт із 19.09 по 27.09.2022.
Роботи можна надсилати в цифровому форматі на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж принести особисто за адресою: м.Костопіль, вул.Сарненська, 15.
29 вересня найкращі роботи будуть визначені журі у трьох вікових категоріях: до 7 років, від 8 до 11 та з 12 до 15 років.
Призерів чекатимуть цінні подарунки.
Аби не пропустити результатів конкурсу просимо підписатися на сторінку «КУ «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради» у соціальній мережі Faсebook.
Умови участі у конкурсі:
- учасники: діти віком до 15 років;
- техніка виконання робіт будь-яка: олівці, фломастери, фарби;
- термін подачі робіт із 19.09 по 27.09.2022.
Призерів чекатимуть цінні подарунки.