Шановні мешканці приватного сектору!

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє, що за період з 3 лютого по 14 лютого 2020 року в процесі проведення підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення в м. Костопіль перевірено 27 вулиць та 582 будинки, з яких 99 будинків не мають номерних знаків.

У зв’язку з цим звертаємося до мешканців приватного сектору з проханням встановити на фасаді свого будинку табличку з номером та назвою вулиці або провулку за вашою адресою, аби не тільки працівники статистики, а й персонал швидкої медичної допомоги, працівники пожежної безпеки, робітники поліції мали змогу ідентифікувати ваше домогосподарство.

Необхідно зазначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, а й всі інші адміністративні будівлі, які мають адресу у місті (підприємство, магазин, банк, аптека тощо). Тож, звертаємося до всіх керівників приватних підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу з проханням встановити табличку з номером та назвою вулиці за вашою адресою на фасаді будинку свого підприємства, банку, магазину, аптеки тощо.

tab