КП КМР "Костопількомуненергія" повідомляє

Відповідно  до  Порядку формування тарифів на теплову енергію , її виробництво, транспортування  та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води   затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 1  червня 2011  року № 869  зі змінами та доповненнями ,  Закону України " Про житлово- комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року   № 2189-VIII зі змінами та доповненнями   КП  КМР  «Костопількомуненергія»  повідомляє   що  має  намір  здійснити   зміну  тарифу  на  теплову  енергію   для потреб всіх споживачів   та одно ставковий тариф на послугу з централізованого опалення для потреб  населення  на тариф  на теплову енергію,   її виробництв , транспортування  та  постачання, послуги з постачання теплової  енергії для всіх категорій споживачів.

Причина  зміни  тарифу  це значні зміни в законодавстві вищевикладених законів України  та зменшення  вартості природного газу, збільшення мінімальної заробітної плати , електроенергії  , ПММ та   інших матеріалів .  Останній   перегляд   складових  тарифу   ( крім  природного  газу та електричної енергії) відбувався в  січні місяці   2019  року.

Тарифи на  теплову  енергію  для  потреб населення  зменшуються на 10 %, для потреб бюджетних установ на 6% , для потреб інших споживачів на 10% .

Зауваження та пропозиції приймаються в усній та письмовій формі  на протязі   7 календарних днів  з дня повідомлення  про намір здійснити зміну тарифів  за адресою м.Костопіль, вул. Нова, 1 , або телефоном  ( 03657 )20742.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ