До уваги власників (співвласників) квартир та інших вбудованих приміщень, в тому числі квартир, в яких влаштоване автономне опалення!

КП КМР «Костопількомуненергія» повідомляє про початок формування тарифів на теплову енергію та процедури заключення договорів про надання послуги з постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2020\2021 рр.

Необхідність зміни тарифів на теплову енергію обґрунтовуються в першу чергу зміною назви послуги з централізованого опалення на послугу з постачання теплової енергії, зменшенням вартості газу, як основної складової витрат тарифу і змін процедури формування самого тарифу та має привести до його зменшення.

Інформація про намір зміни тарифів на послугу з постачання теплової енергії розміщена на сайті Костопільської міської ради 12 серпня 2020 р.

Зміна назви послуги приводить до необхідності заключення нових Типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії. Всі зміни в нормативних актах в галузі теплопостачання за останній період враховані Постановою КМУ № 830 від 21.08.2019 р

Нормативною базою для проведення вказаних дій є:

-Закон України «Про житлово-комунальні послуги ( № 2189- VIII від 09.11.2017 );
-Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» ( № 2119-VIII від 22.06.2017 );
-Закон України « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» ( № 417 –VIII 14.05.2015);
-Постанова КМУ № 869 від 01.06. 2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (з доповненнями та змінами);
- Постанова КМУ № 830 від 21.08.2019 р. «Правила надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії»;
-Наказ Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України №315 від 22.11.2018 р. «Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг».

Особливістю запропонованих тарифів є те , що вони вступають в дію лише після підписання споживачами Типового договору затвердженого постановою КМУ № 830 від 21.08.2019 р.

Споживачам надано право вибору моделі договірних відносин про, що вони мають письмово повідомити постачальника , а саме :

-Типовий договір з споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії ( без обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи);
-Типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії ( з здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи теплопостачання );
-Типовий колективний договір про надання послуги постачання теплової енергії;
-Типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії.

Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії буде розміщено на сайті Костопільської міської ради.

Типові договори про надання послуги з постачання теплової енергії укладають УСІ ВЛАСНИКИ та СПІВЛАСНИКИ (фізичні та юридичні особи) житлової будівлі, в тому числі власники та співвласники квартир та інших вбудованих приміщень в яких влаштоване автономне опалення.

До підписання та узгодження усіма власниками (співвласниками) нового договору продовжують діяти умови старих договорів та діючі тарифи на теплову енергію затверджені рішенням виконкому Костопільської міської ради № 9 від 31.01.2019 р.

Для спрощення і прискорення процедури заключення нового типового договору про надання послуги з постачання теплової енергії та введення в дію нових ( зменшених ) тарифів на теплову енергію КП КМР «Костопількомуненергія» застосує публічний договір (стаття 633, 634 ЦПКУ). Одночасно кожному власнику (співвласнику) буде надано заява про приєднання до публічного договору. Якщо протягом 20 днів з дня надання заяви-приєднання власнику (співвласнику) не буде заперечень, то договір вважається підписаним.

Повідомляємо, що не заключення договору про надання послуги з постачання теплової енергії не звільняє від оплати фактично спожитих послуг.

Власники квартир та інших вбудованих приміщень в яких влаштоване автономне опалення сплачують лише частку фактично спожитої теплової енергії будинком, яка затрачена на опалення місць загального користування (при наявності встановлених приладів опалення) та частки на функціонування внутрішньобудинкової сисеми опалення.

Всі власники (співвласники) , в тому числі власники (співвласники) квартир та інших вбудованих приміщень в яких влаштоване автономне опалення, окремо сплачують внески за обслуговування, повірку, ремонт та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії. Внески нараховується окремо по кожному будинку та вказуються окремиим рядком в квитанції.

Шановні споживачі, звертаємо Вашу увагу, що інформація про встановлення, затвердження, оприлюднення, укладання договорів, абонентської плати та розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та інформація по інших питаннях буде розміщуватись на сайті Костопільської міської ради.

росимо стежити за розміщенням інформації на сайті Костопільської міської ради та надавати пропозиції та зауваження за адресою м. Костопіль, вул. Нова, 1, тел. 2 – 07 – 42.