logo

Заклад дошкільної освіти №3 «Сонечко» Костопільської міської ради

Заклад дошкільної освіти № 3 “Сонечко”

Адреса:  м. Костопіль, вул. Грушевського, 36

Телефон:  2-17-54

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завідувач: Гергелюк Любов Борисівна 

Засновник: Костопільська міська рада

 

Заклад дошкільної освіти № 3  “Сонечко” відкрито  14 жовтня 1963 року. На той час це був дитячий садок, в якому працювало лише 4 групи.  Зручне розташування садка сприяло його постійній розбудові, з 2003 року – дитсадок реорганізовано в дошкільний навчальний заклад. На даний час в дошкільному закладі функціонує 15 груп, в яких виховується 605 дітей. Режим роботи  закладу дошкільної освіти - 10,5 годин ( з 7.30 до 18.00), три групи працюють за 12 годинним режимом роботи. Робочий тиждень - 5 днів. Мовний режим - українська мова.

У  закладі дошкільної освіти наявні дві музичні та спортивна зали, функціонують фізкабінет,   логопедичний  та   психологічний  кабінети, обладнано методичний кабінет.

В закладі дошкільної освіти працює 39 творчих і наполегливих педагогів, з них 36 мають повну вищу освіту,  1 – базову вищу та 2 - середню-спеціальну. Також в закладі є 45 працівників з обслуговування.

Значна увага приділяється у дошкільному закладі гуртковій роботі. У кожній групі створено гуртки за інтересами. Гуртки звітують про свою роботу у формі розваг, свят, вечорів поєднаних єдиним сюжетом, як то розвага «Українські вечорниці»

Наш  ЗДО постійно бере участь в різних конкурсах, акціях. Неодноразово заклад отримував призові місця за участь у конкурсах художньої самодіяльності.