logo

Про прийом від громадян документів для призначення житлових субсидій

Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі   з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення. З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (https://subsidii.mlsp.gov.ua/) , інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу міської ради  Костопільської територіальної громади, які передають їх  відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

Громадяни можуть завантажити бланки у розділі «Соціальний захист» (https://cutt.ly/djPq27W), заповнити їх згідно зразку, підписати та надіслати поштою на адресу управління соціального захисту населення (вул.Сарненська,15а, м.Костопіль, Рівненська область,35000) або подати до уповноважених осіб виконавчого комітету Костопільської міської ради за місцем проживання.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 №1324 до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

Крім того, до  середньомісячного сукупного доходу осіб, які отримують щомісячну компенсаційну виплату, призначену непрацюючій особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, буде враховано фактично отримані такими особами доходи.