logo

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та землеустрою – головного архітектора Костопільської міської ради

Вимоги до конкурсантів:

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста в галузі архітектури, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  1. Заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження даної служби та умовами конкурсу.
  2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, стаж роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.

Такими документами можуть бути зокрема:

- документ державного зразка про освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджує знання української мови.

  1. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
  2. Копію паспорта громадянина України.
  3. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка.
  4. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Для отримання інформації щодо умов проведення конкурсу звертатися за тел. 2-10-39.

Заяви приймаються з 12 березня 2021 року до 11 квітня 2021 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, Костопільська міська рада, тел.: 2-10-39.