logo

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора управління Центр надання адміністративних послуг Костопільської міської ради

Вимоги до конкурсантів: 

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження даної служби та умовами конкурсу.
2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.
Такими документами можуть бути зокрема:
- документ державного зразка про освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджує знання української мови.
5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
6. Копію паспорта громадянина України.
7. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка.
8. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Для отримання інформації щодо умов проведення конкурсу звертатися за тел. 2-10-39.
Заяви приймаються з 29 березня 2021 року до 28 квітня 2021 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, Костопільська міська рада, тел.: 2-10-39.