logo

Управління освіти, культури, молоді та спорту оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

начальника відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення – головного бухгалтера управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;

головного спеціаліста (юриста) відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

Вимоги до кандидатів:
1) на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення – головного бухгалтера управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради;
вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
вільне володіння державною мовою.
стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
2) на посаду головного спеціаліста (юриста) відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради:
вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, без вимог до стажу роботи;
вільне володіння державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) копія документа, який посвідчує особу;
2) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
3) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, у довільній формі;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) заповнена особова картка встановленого зразка;
6) 2 фотокартки розміром 4х6 см;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік, шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
8) письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
9) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
10) копія трудової книжки.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом бухгалтерського обліку та кадрового забезпечення управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради додатково.
Документи для участі у конкурсі приймаються з 18 травня по 16 червня 2021 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, Костопільська міська рада, каб. 32.

Порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради