logo

Управління освіти, культури, молоді та спорту оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради

Формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради розпочато 18 травня 2021 року.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта;
стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
вільне володіння державною мовою;
здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (встановленого зразка);
2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
3) копія документу, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
4) два рекомендаційні листи довільної форми;
5) мотиваційний лист довільної форми.

Прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради від претендентів для участі у конкурсі здійснюється з 18 травня по 16 червня 2021 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, Костопільська міська рада, каб. 32.

Визначити строк подання зацікавленими особами пропозицій та зауважень щодо кандидатур на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради до 28 червня 2021 року.

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради буде проведено 29 червня 2021 року о 09.00 за адресою: 35000, Рівненська обл., м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3.

Подання документів для участі в конкурсі

Відповідно до пункту 6 розділу V Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу культури Костопільської міської ради, затвердженого рішенням Костопільської міської ради від 22 квітня 2021 року № 119, пункту 6 наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради від 17 травня 2021 року № 105-к управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради оприлюднює подані кандидатами на посаду директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради документи, визначені у пункті 2 розділу V Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу культури Костопільської міської ради, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Визначити строк подання зацікавленими особами пропозицій та зауважень щодо кандидатур на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради до 28 червня 2021 року.

Документи

Управління освіти, культури, молоді та спорту
інформує, що за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради, який відбувся 29 червня 2021 року, переможцем визначено СТЕПАНЮКА Івана Володимировича, за якого проголосували 8 із восьми присутніх членів конкурсної комісії.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

https://fb.watch/6s9Tovuvr5/