logo

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади: директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради

На підставі рішення Костопільської міської ради 5 сесії 08 скликання від 22.04.2021 № 123 та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради (далі – Центр).

Місце знаходження комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради: 35000, Рівненська область, Рівненський район, м.Костопіль, вул.Сарненська,15.

Основними завданнями Центру є:
- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб та сімей, які належать до вразливих груп населення;
- надання особам та сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.
Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.
Приймання документів від претендентів здійснюється з 09.00 години 19 травня 2021 року до 16.00 години 31 травня 2021 року.
Документи приймаються за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності,7, кабінет №28 (3 поверх).
Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:
– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (згідно додатку до постанови КМУ від 03 березня 2020 року №200);
– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– довідку про відсутність судимості;
– перспективний план розвитку комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради.
Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів визначені Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 року №518.
Засідання конкурсної комісії відбудеться 11 червня 2021 року в приміщенні Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль, вул.1 Травня,3.
Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу соціального захисту населення Костопільської міської ради, Кондратюк Наталія Вячеславівна, електронна пошта е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактний телефон - 0680955454.

ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання норм законодавства України кандидатів на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради»

Відеозапис засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" https://fb.watch/675oDrhaJX/

 ПРОТОКОЛ2