logo

Управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради оголошує конкурс

Управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради відповідно до статей 37, 38, 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення Костопільської міської ради від 27 серпня 2021 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Костопільської міської ради», наказу управління від 01 вересня 2021 року № 194-рк оголошує конкурс на заміщення посади директора Костопільського ліцею № 2 Костопільської міської ради з 02 вересня 2021 року.

Місцезнаходження закладу освіти: вул. Чубинського, 6, м. Костопіль, Рівненська область, 35000.

Для участі у конкурсі претендентам на посаду необхідно подати такі документи:
заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копія паспорта громадянина України;
копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
довідка про відсутність судимості;
довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Кандидатам для участі у конкурсному відборі визначити такі вимоги:
вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на дату подання документів;
вільне володіння державною мовою.

Прийом документів на участь у конкурсі на заміщення посади директора Костопільського ліцею № 2 Костопільської міської ради від претендентів здійснюється з 02 вересня по 21 вересня 2021 року у каб. № 32 управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради (вул. Незалежності, 7, м. Костопіль). Відповідальна особа: КОРНІЙЧУК Анастасія Іванівна, головний спеціаліст відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради, тел. 2-45-69, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Визначити строк для перевірки поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі; оприлюднення на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі до 28 вересня 2021 року.

Визначити строк для ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу до 28 вересня 2021 року.

Конкурсний відбір на посаду директора Костопільського ліцею № 2 Костопільської міської ради буде проведено 06 жовтня 2021 року о 09.00 за адресою: 35000, Рівненська обл., м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:
перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

 ПРОТОКОЛ 1

29 вересня 2021 року, відбулася зустріч кандидатів на посаду директора Костопільського ліцею номер 2 Костопільської міської ради із трудом колективом закладу. У ході зустрічі члени конкурсної комісії ознайомити працівників освітнього закладу із автобіографія ми Тамари Зулайкхі та Божени Лук'яненко. Спілкування відбулося у затишні атмосфері.

конкурс 1

конкурс 2