logo

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської міської ради Рівненської області

Відповідно до розпорядження міського голови від 21 вересня 2021 року № 357-рк, рішення Костопільської міської ради від 22.04.2021 № 116 «Про затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру Костопільської міської ради» Костопільська міська рада 22 вересня 2021 року оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської міської ради Рівненської області.

Заклад знаходиться за адресою: Рівненська область, Костопільський район, м.Костопіль, вул. Д. Галицького, 10.

Відповідно до пункту 41 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 (зі змінами) на посаду керівника (директора) інклюзивно-ресурсного центру призначається особа, яка має вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років та яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу відповідно до порядку, затвердженого засновником інклюзивно-ресурсного центру.

Для участі у конкурсі кандидатом необхідно особисто подати такі документи :
заяву, до якої додається резюме довільної форми;
письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
копію паспорта громадянина України (с.1, 2, 11) ;
копію трудової книжки;
копію документа/документів про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється до 21 жовтня 2021 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, Костопільська міська рада, каб. 32, тел. 2-45-69.

Конкурс відбудеться 27 жовтня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Костопільської міської ради за адресою: 35000, вул. 1 Травня, 3, м. Костопіль, Рівненська область.

Костопільська міська рада повідомляє, що відповідно до розпорядження міського голови від 18 жовтня 2021 року № 386-рк скасовано конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської міської ради Рівненської області оголошений 22 вересня 2021 року.