logo

Управління освіти, культури, молоді та спорту оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку

Управління освіти, культури, молоді та спорту
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку.
Вимоги до кандидатів:

громадянство України;
вільне володіння державною мовою;
вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
2. Заповнену особову картку (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;
3. Письмову заяву, в якій повідомляється, що не застосовувалися заборони, визначені частиною третьою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;
4. 2 фотокартки розміром 4х6 см;
5. Документи про освіту;
6. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (заповнюється на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);
7. Копію документа, який посвідчує особу;
8. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
9. Письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
10. Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
11. Копію трудової книжки.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради додатково.
Документи для участі у конкурсі приймаються з 24 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, Костопільська міська рада, каб. 32.

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради провести 28 січня 2022 року о 10.00 за адресою: 35000, Рівненська обл., м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3.

Враховуючи рішення Костопільської міської ради від 23 грудня 2021 року № 619 «Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради № 21 від 17 грудня 2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчого комітету Костопільської міської ради», наказ управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради від 14 січня 2022 року № 8-к «Про попередження працівників управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради про зміни в організації виробництва і праці та можливе наступне вивільнення», у зв’язку з реорганізацією управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради інформуємо, що відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради від 14.01.2022 № 5 конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради, оголошений 23 грудня 2021 року скасований.