logo

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради

Костопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Костопільської міської ради

Вимоги до конкурсантів:

громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження цієї служби та умовами конкурсу.
2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.
Такими документами можуть бути зокрема:
- документ державного зразка про освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджує знання української мови.
5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
6. Копію паспорта громадянина України.
7. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка.
8. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та інших законодавчих та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Для отримання інформації щодо умов проведення конкурсу звертатися за тел. 2-10-39.
Заяви приймаються з 31 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року за адресою: м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, Костопільська міська рада, тел.: 2-10-39.