Депутати

Костопільської міської ради

восьмого скликання

 ЄС Алексійчук О.Л.

 

 

Алексійчук Ольга Леонідівна, фракція "Європейська Солідарність"

 

 Bezbah

Безбах Леонід Вячеславович, народився 22 червня 1978 року, освіта вища, обраний від РО РПОЛ «Радикальна партія О. Ляшка».

Помічники-консультанти депутата Костопільської міської ради
з 25 лютого 2021 року

1. Савонова Олена Валеріївна, Приватне підприємство «Земельне-кадастрове бюро» посада Інженер-землевпорядник, 2-26-00
2. Заєць Сергій Миколайович, КП КМР «Костопількомунсервіс», посада завідувач господарства Костопільської міської ради +380974137851
3. Антонюк Олена Василівна, фізична-особа підприємець, +380985836328.
4. Боневич Сергій Іванович, Костопільський ліцей № 3 Костопільської міської ради Рівненської області, посада Викладач фізичної культури, +380962443669
5. Цимбалюк Олександр Васильович, КП КМР «Костопільводоканал», посада майстер водопровідної мережі, +380988664226.

 ЄС Білера О.О.

Білера Олександр Олександрович, фракція "Європейська Солідарність"

 Січ Бірюкова Н.О.  

Бірюкова Наталія Олегівна, фракція "Сила і Честь"

 БЮТ Бучко Т.Г.

Бучко Тарас Григорович, фракція ВО «Батьківщина»
ЄС Ващук С.Л.  

Ващук Сергій Леонідович, фракція "Європейська Солідарність"

Помічник-консультант депутата Костопільської міської ради

з 25 лютого 2021 року

 

  1. Попович Наталія Вікторівна, місцева дистрибюторська компанія, менеджер з продажу, +380966496708
 ЗМ Власова Я.О.  

Власова Яна Олександрівна, фракція «За майбутнє»

 СВ Гаврилюк Д.Ю.  

Гаврилюк Дмитро Юрійович, фракція ВО «Свобода»

 Глудик Т

Глудик Тарас Вікторович, фракція "Сила і Честь"

БЮТ Деркач В.О.  

Деркач Валерій Олександрович, фракція ВО «Батьківщина»

 

Секретар  

Дідух Давид Олександрович, позафракційний, обраний від "Європейська Солідарність"

 ЄС Дідух Н.О.  

Дідух Назарій Олександрович, фракція "Європейська Солідарність"

Січ Добриднік О.М.  

Добриднік Олег Миколайович, фракція "Сила і Честь"

СВ Зулайкхі Т.В.  

Зулайкхі Тамара Василівна, фракція ВО «Свобода»

 БЮТ Козак О.Б.  

Козак Олександр Борисович, фракція ВО «Батьківщина»

 

 Korenchuk  

Коренчук Андрій Арнольдович, фракція «Слуга Народу»

 ava no  

Корнійчук Андрій Олександрович, фракція «Радикальна партія»

 ava no  

Кособуцький Олексій Миколайович, фракція «Слуга Народу»

ЗМ Лещик А.С.  

Лещик Анатолій Сергійович, фракція «За майбутнє»

 ЗМ Ліснічук А.В.  

Ліснічук Андрій В'ячеславович, фракція «За майбутнє»

СН Логвинчук Л.П.  

Логвинчук Лідія Петрівна, фракція «Слуга Народу»

 НРУ Макарова Т.В.  

Макарова Тетяна Володимирівна, фракція Народного Руху України

НРУ Мельник А.М.  

 

Мельник Андрій Миколайович, фракція Народного Руху України

 

 

 СВ Михальська О.Я.  

Михальська Ольга Ярославівна, фракція ВО «Свобода»

 

 СВ Москвич В.В.  

 Москвич Віктор Васильович, фракція ВО «Свобода»

 

БЮТ Овдійчук В.І.  

 Овдійчук Володимир Іванович, фракція ВО «Батьківщина»

 

БЮТ Самчук М.М.  

 Самчук Михайло Миколайович, позафракційний, обраний від ВО «Батьківщина»

 БЮТ Семенюк Ж.С.  

 Семенюк Жанна Савеліївна, фракція ВО «Батьківщина»

 

СН Сидорчук Н.І.  

 

 Сидорчук Наталія Іванівна, фракція «Слуга Народу»

 

 

НРУ Скоцький В.Ф.  

Скоцький Віталій Федорович, фракція Народного Руху України

 НРУ Ткачук А.В.  

Ткачук Андрій Володимирович, фракція Народного Руху України

 

 ava no  

Ткачук Сергій Михайлович, фракція ВО «Батьківщина»

 

НРУ Чижов Ю.М.  

Чижов Юрій Миколайович, фракція Народного Руху України

ЗМ Шарманський Ю.Я.  

Шарманський Юрій Ярославович, фракція «За майбутнє»

Розподіл депутатів по виборчих округах (графіки прийому)