Постійні депутатські комісії

Комісія з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва:

Голова комісії:                      

Члени комісії:         Алексійчук Ольга Леонідівна;

                                  Зулайкхі Тамара Василівна;

                                  Ліснічук Андрій Вячеславович;

                                  Самчук Михайло Миколайович;

                                  Шарманський Юрій Ярославович;

                                  Ткачук Сергій Михайлович;

                                  Ткачук Андрій Володимирович.


Комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства:

 

Голова комісії:       Гаврилюк Дмитро Юрійович;

Члени комісії:        Білера Олександр Олександрович;

                                 Бірюкова Наталія Олегівна;

                                 Овдійчук Володимир Іванович;

                                 Скоцький Віктор Федорович.


Комісія з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля:

 

Голова комісії:        Голова комісії: Лещик Анатолій Сергійович;

Члени комісії:         Добриднік Олег Миколайович

                                  Коренчук Андрій Арнольдович;

                                  Корнійчук Андрій Олександрович;

                                  Москвич Віктор Васильович;

                                  Деркач Валерій Олександрович;

                                  Чижов Юрій Миколайович.


Комісія з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму:

           

Голова комісії:        Глудик Тарас Вікторович;

Члени комісії:         Власова Яна Олександрівна;

                                  Логвинчук Лідія Петрівна;

                                  Михальська Ольга Ярославівна;

                                  Козак Олександр Борисович;

                                  Семенюк Жанна Савеліївна;

                                  Макарова Тетяна Володимирівна.


Комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку:

Голова комісії:       Ващук Сергій Леонідович;

Члени комісії:        Дідух Назарій Олександрович;

                                Сидорчук Наталія Іванівна;

                                Мельник Адрій Миколайович;

                                Бучко Тарас Григорович.