Управління освіти, культури, молоді та спорту

СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

• Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Дідух Олена Олексіївна.

Відділ адміністрування

• Начальник відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Гаврилюк Лілія Петрівна.
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

Відділ бухгалтерського обліку

• В.о. начальника відділу бухгалтерського обліку –головний бухгалтер управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Кир’ях Світлана Михайлівна.
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Демчина Оксана Михайлівна.
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Озарчук Людмила Василівна.
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Тимощук Ірина Сергіївна.
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Лень Ірина Миколаївна.

Адреса управління:

35000, м.Костопіль
вул. Незалежності, 7
каб. №№ 31, 33, 34, 35,

Графік роботи:

Понеділок - четвер з 8.00 до 17.15
П'ятниця з 8.00 до 16.00
Перерва з 13.00 до 14.00

Телефон: -

ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2021 рік у новій редакції