Управління освіти, культури, молоді та спорту

СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради.

Заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Власова Яна Олександрівна.

Відділ адміністрування

Начальник відділу адміністрування Гаврилюк Лілія Петрівна.

Головний спеціаліст відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Корнійчук Анастасія Іванівна.

Головний спеціаліст відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Белеля Марина Анатоліївна.

Головний спеціаліст відділу адміністрування управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Кузьмук Віталій Миколайович.

Відділ бухгалтерського обліку

Начальник відділу бухгалтерського обліку –головний бухгалтер управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Безнюк Оксана Ростиславівна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Демчина Оксана Михайлівна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Озарчук Людмила Василівна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Кир’ях Світлана Михайлівна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Тимощук Ірина Сергіївна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Лень Ірина Миколаївна.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Хомич Ніна Іванівна.

Адреса управління:

35000, м.Костопіль
вул. Незалежності, 7
каб. №№ 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39

Графік роботи:

Понеділок - четвер з 8.00 до 17.15
П'ятниця з 8.00 до 16.00
Перерва з 13.00 до 14.00

Телефон: -

ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2021 рік у новій редакції