Благоустрій

Інформація про правила благоустрою

 ОПУБЛІКОВАНО У БЛАГОУСТРІЙ

 

В населених пунктах Костопільської міської територіальної громади діють Правила благоустрою Костопільської міської територіальної громади, прийняті та затверджені відповідним рішенням Костопільської міської ради. Вони регулюють правовідносини учасників щодо благоустрою території Костопільської міської територіальної громади, забезпечення в ній чистоти та належного санітарного стану, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення належної чистоти і порядку.

Метою прийняття цього нормативного акту є забезпечення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, забезпечення і охорона навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення громади. Згідно вимог Правил благоустрою, на юридичних та фізичних осіб покладаються певні зобов`язання, дотримання яких є запорукою цивілізованого ведення господарської, підприємницької, індивідуальної діяльності та взаємоповаги між всіма учасниками таких відносин, як з боку комунальних підприємств та служб та мешканців міста. Вони покликані орієнтувати мешканців міста та громади на європейські стандарти господарської та побутової діяльності, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

За порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність, що тягне за собою значні штрафні санкції (340-1360 грн. на фізичних осіб; 850-1700 грн. на юридичних та посадових осіб), тому на відділ інспекції з благоустрою управління інфраструктури Костопільської міської ради покладені функції по попередженню та недопущенню порушень даних правил та у випадку виявлення порушення - притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства. Тому дуже просимо жителів громади, юридичних осіб ознайомитись з вказаними правилами благоустрою на сайті Костопільської міської ради та дотримуватись у повсякденній діяльності вимог цього нормативного акту.

Працівниками відділу інспекції з благоустрою управління інфраструктури Костопільської міської ради регулярно проводяться рейди та перевірки щодо дотримання Правил благоустрою, тож просимо з розумінням поставитись до покладених на інспекцію повноважень та сприяти в її діяльності.

 Рішення міської ради № 838 від 13.10.2022 р. Чинний

З пропозиціями, зауваження та заявами звертатись в 28 кабінет по вул.Незалежності, 7 Костопільської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь