Комунальний заклад «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради

Графік роботи:
понеділок – п’ятниця: з 09.00 до 18.00
перерва на обід: 13.00 - 14.00
вихідний день: субота, неділя.

Дні прийому громадян: понеділок, середа

СТАТУТ

Центр – це багатофункціональний заклад культури.
Центр здійснює свою діяльність з метою розвитку загального культурного простору в населених пунктах Костопільської міської територіальної громади, формування нового культурно-мистецького середовища через інтеграцію культури, освіти та сучасних інформаційних технологій.

Метою Центру є забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері культури, шляхом виконання державних, обласних та місцевих програм, збереження та популяризація національного і культурного надбань, створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного та мистецького простору Костопільської міської територіальної громади та надання якісних послуг.

Центр сприяє задоволенню культурних потреб громадян, розвитку народної традиційної культури, підтримку художньої творчості, забезпечення умов для самодіяльної творчої ініціативи, духовного розвитку і організації дозвілля населення; реалізації прав громадян на знання, освіту, користування культурними досягненнями, інформацією; збір, вивчення та популяризація пам’яток матеріальної та духовної культури, природи, творів декоративно-ужиткового та народного мистецтва, історичних документів та доказових фактів про визвольну боротьбу у нашому краї; забезпеченню рівного доступу до базового набору культурних послуг для громадян всіх вікових та соціальних груп незалежно від ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Центр сприяє збереженню, вивченню пам’яток історичної, матеріальної та духовної культури, народного мистецтва і залучення громадян до національної й світової історії та культурної спадщини.

Обгрунтування

Обгрунтування лютий 2022