Як дістатися

Костопільська міська рада розташована в центрі міста за адресою: Рівненська область, місто Костопіль, вул. 1 Травня, 3. Міська рада знаходиться в новобудові. Доїзд до будівлі громадським транспортом зручний. Передбачено місце для паркування автотранспорту відвідувачів.

До адміністративного приміщення Костопільської міської ради можна потрапити будь-яким автобусом міського сполучення загального користування (маршрути №1, №2, №4, №6). Найближчою до адмін будівлі міської ради є зупинка «Кристал». Крім того, через центральну частину міста Костопіль із зупинкою на зупинці міського пасажирського транспорту «Кристал» дозволено рух приміського та міжміського сполучення «Костопіль-Рівне», «Рівне-Костопіль», «Костопіль - населений пункт Костопільського району», «Населений пункт Костопільського району – Костопіль», «Рівне-Костопіль - населений пункт Костопільського району» та «Населений пункт Костопільського району – Костопіль-Рівне» (рішення виконавчого комітету №248 від 21.06.2012р. «Про рух автомобільного транспорту приміського та міжміського сполучення по м. Костопіль»).