Управління інфраструктури Костопільської міської ради

Начальник управління - Гаврилюк Дмитро Юрійович
Заступник начальника управління - Вдовиченко Олена Леонідівна

Відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності

Начальник відділу - Довгий Мирослав Мирославович

Головний спеціаліст - юрисконсульт - Шурпик Вікторія Володимирівна

Головний бухгалтер - Шевченко Олена Володимирівна

Головний спеціаліст - Петрик Яна Володимирівна

Відділ інспекції з благоустрою

Начальник відділу - Хомич Ігор Федотович

Головний спеціаліст - Стельмащук Інна Олександрівна

Контактна інформація

Адреса управління:                                                      Графік роботи:

35000, м.Костопіль                                                          Понеділок - четвер з 8.00 до 17.15

вул. Незалежності, 7                                                              П'ятниця з 8.00 до 16.00

каб. №№ 26, 27                                                                      Перерва з 13.00 до 14.00

Телефон:

(03657) 2-15-71

ПОЛОЖЕННЯ Управління інфраструктури Костопільської міської ради

30 Січня, 2024 р., 17:16
  Законом України «Про очищення влади» від 16 вересня 2014 року №1682-VII передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563. На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» в Костопільській міській раді розпочато перевірку щодо осіб, призначених на посади у період дії воєнного стану: