Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопільводоканал"

Адреса: м.Костопіль, вул. Сарненська, 30а

Директор: Кришко Володимир Володимирович

Телефон: 2-19-37, абонентський відділ – 0681261801, 2-44-91

email: kvodokanal@ukr.net

Графік роботи:

Пн - пт – 8:00 – 17:00 год

Обідня перерва – 12:00 – 13:00 год

Вихідний – субота, неділя

Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопільводоканал» створене відповідно до рішення Костопільської міської ради №39 від 27.12.1995 року. Метою створення підприємства є надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення й очищення стічних вод, а саме:

•забезпечує спільні потреби споживачів у водопостачанні, оптимальні режими подачі, транспортування і розподілу питної води, безперебійну і економічну роботу систем водопостачання міста Костопіль;

•здійснює забезпечення надійної технічної експлуатації споруд, устаткування та мереж водопостачання;

•здійснює відведення і очистку стічних вод. Забезпечено оптимальні режими роботи насосних споруд та каналізаційних мереж.

Документи

Повідомлення  про зміни до типового індивідуального договору про надання послуг з
централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Повідомлення про намір здійснити коригування тарифів на послуги